#2020-05-14 01:31:41 

Surykatek

Użytkownik

Swoją przygodę z internetowym biznesem zacząłem kilka lat temu. Nie wiedziałem czym jest pozycjonowanie stron internetowych . Byłem kompletnym laikiem. Dzisiaj, patrząc z perspektywy czasu, dostrzegam swoje błędy. Sam chciałem wszystko zrobić. A jak jest w przypadku waszych stron? Zlecacie pozycjonowanie agencji?
#2020-05-14 03:24:21 

frankowiczka

Użytkownik

Ja już od kilku lat korzystam z usługi pozycjonowania mojego sklepu internetowego przez poznańską agencję SEO. Niestety na efekty czekałam trochę czasu. Dzisiaj mój sklep jest już w top 10.
#2020-05-14 05:43:05 

ArtemK

Użytkownik

Ja pozycjonowanie strony zleciłem freelancerowi, czego do dzisiaj żałuję. Nie wywiązał się on z umowy. Dopiero jedna z popularnych agencji SEO wszystko wyprostowała i moja strona zaczęła zyskiwać w wynikach wyszukiwania.
#2020-05-14 05:55:30 

chorwatka

Użytkownik

Profesjonalna agencja SEO to gwarancja sukcesu. Pozycjonowanie to proces, który wymaga indywidualnej strategii, bieżącej analizy oraz cyklicznych prac optymalizacyjnych zarówno w samym serwisie, jak i poza nim. Tylko specjaliści znają się na rzeczy.
#2020-05-14 07:37:41 

Lajkonik

Użytkownik

Zgadzam się z @ArtemK . Mimo , iż z wykształcenia jestem informatykiem, pozycjonowanie strony zleciłem profesjonalistom. Jestem zdania, że każdy powinien robić to, na czym się najlepiej zna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015