#2019-07-30 03:45:35 

Surykatek

Użytkownik

Hej, tak się złożyło, że właściwie nigdy nie kupowałem samodzielnie butów. Zawsze dostawałem je na prezent lub w komplecie do sportowego stroju. Raz kupiłem buty na mini bazarku, który jest u mnie na siłowni, ale Pani podstawiła mi buty właściwie pod nos.Teraz mam problem z doborem właściwych butów dla siebie, a potrzebuję ich, bo w naszej firmie stworzyli nową sekcję sportową. Wstyd, aby pokazać się w znoszonych butach. Szukam informacji o rozmiarówce Nike. Te buty będą mi pasowały do stylówki. Naprawdę będę wdzięczny za Wasze komentarze!
#2019-07-30 03:56:09 

gigbitowiec

Użytkownik

Skąd ja to znam! Chętnie przycupnę przy tym wątku i na pewno dowiem się czegoś ciekawego. Niedługo też będę kupował nowe buty i w związku z tym będę potrzebował wskazówek.
#2019-07-30 04:36:30 

Minka

Użytkownik

Hehe a co w tym trudnego? Wszystkie informacje masz na stronie z danymi butami, w sensie od danego prpducenta. Każda marka może mieć własną rozmiarówkę, która odbiega od innych. Rozmiarówka Nike jest szeroko dostępna, na pewno jest też bezpośrednio na stronie, na której kupujesz dane buty. Jeśli rozmiarówka Nike będzie dla Ciebie trudna do odczytania to możesz pytać, choć myślę że wystarczy dokładnie zmierzyć długość stopy, aby połapać się w rozpisce i bez trudu znaleźć odpowiedni produkt.
#2019-07-30 05:38:36 

Maliniak

Użytkownik

Zgadzam się, na przykład rozmiarówka Reebok pokazywała mi już inną wartość, ale też bez trudu wybrałem odpowiednie buty dla siebie. Na stronie internetowej https://ctxsport.com/rozmiarowka-reebok/ możesz zobaczyć, jak to wygląda.
#2019-07-30 08:05:43 

Surykatek

Użytkownik

Oo, dzięki wielkie, naprawdę uratowaliście mnie przed kompromitacją i pozwoliliście oszczedzić mnóstwo czasu!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015