#2018-07-16 03:28:27 

DodA

Użytkownik

Mnie ciekawią klasyczne elementy wystroju mieszkania, gdyż są wypróbowane i uniwersalne. Lubię sprawdzone żarówki dekoracyjne, jakie dodają wnętrzom klimatu, czego nie powiedziałabym o nowoczesnych źródłach światła. Żarówki dekoracyjne wspaniale komponują się ze stojącymi lampami loftowymi, które można umiejscowić zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych. Lampy typu loft pełnią funkcję użytkową, jak i ozdobną. Wyróżnia je głównie minimalistyczna konstrukcja, a także barwa czerni oraz mosiądzu.
#2018-07-16 04:37:34 

escapeON

Użytkownik

Ja aranżowanie wnętrza zacząłem od zakupu elementu, o jakim od dziecka marzyłem. Naturalnie mam na myśli oświetlenie led sufitowe. Wszystkie inne dekoracje, które zdecydowałem się zakupić do aranżowanego domu, zostały dobrane pod kątem oświetlenia. Nabyłem też pasujące stylowe lampy ścienne i chcę podkreślić, iż efektem jestem rzeczywiście mile zaskoczony. Mam pewność, iż w momencie, gdy aranżowałbym wnętrze po raz kolejny, poczyniłbym identyczne kroki.
#2018-07-16 07:14:31 

WAWAon

Użytkownik

Posiadanie pomysłu na projekt mieszkania jest bardzo istotne. Właściwie jest aranżację oprzeć na wybranym elemencie, jaki będzie stanowił motyw przewodni aranżowanego wnętrza. Mogą to być chociażby lampy stojące do salonu, jakie już mamy bądź właśnie planujemy nabyć. Ciekawym pomysłem będą też lampy wiszące nowoczesne do salonu, które doskonale sprawdzą się w odmiennych aranżacjach. Przestudiujcie parę gazet wnętrzarskich, a osobiście się zorientujecie.
#2018-07-16 09:56:51 

Solidna

Użytkownik

Moje nowe M-3 umeblowałam w oszczędnym stylu, ponieważ w ostatnim miejscu zameldowania przesadnie obrosłam rzeczami i nie miałam wystarczającej ilości miejsca dla siebie. Do dużych pomieszczeń zdecydowanie pasują lampy loftowe, wyprodukowane przede wszystkim z metalu oraz szkła. Te żyrandole są od jakiegoś czasu niesłychanie popularne. Można je znaleźć m.in. w e-sklepie EVOLUTION HOME. Sklep posiada w ofercie również innego typu oświetlenie, a także zwierciadła i obrazy do sypialni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015