#2017-12-18 00:21:12 

Wanilia

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałabym jeden raz pójść na zakupy i za jednym razem kupić wszystko to, co jest potrzebne do domowej apteczki. Mam ustnik, bandaże i tego typu rzeczy, które są potrzebne podczas pierwszej pomocy i wypadków. Chodzi mi raczej o lekarstwa na ból gardła – to zwłaszcza, gdyż jako nauczyciel często nadwyrężam głos - a także na bóle miesiączkowe, katar itp. Czy polecicie mi aptekę w Gdańsku, która ma duży asortyment i nie jest droga? Pozdrawiam!
#2017-12-18 02:18:27 

DodA

Użytkownik

Cześć! Myślę, że powinnaś poszukać pomocy w Apteka-Internetowa-24.pl. Znajdziesz tam mnóstwo produktów pogrupowanych w zakładki, więc szybko znajdziesz leki na poszczególne schorzenia. Dzięki temu szybciej zaplanujesz swoje zakupy, poczytasz na temat wskazań, stosowania poszczególnych lekarstw.
#2017-12-18 02:39:50 

chorwatka

Użytkownik

Ja również szukam informacji w aptece online. Lubię oglądać asortyment produktów dla sportowców (dla mojego męża) i dla kobiet w ciąży (dla mnie). Ale nie tylko! Tak jak wspomniała koleżanka wyżej, na stronie znajdziesz wiele zakładek, a w nich mnóstwo produktów. Dzięki temu możesz je ze sobą porównać i zobaczyć, co będzie dla Ciebie odpowiednie. Pozdrawiam!
#2017-12-18 04:39:21 

Solidna

Użytkownik

Zgodzę się z przedmówczyniami. Wejdź na stronę http://www.apteka-internetowa-24.pl/ , a następnie w zakładkę, w której dostępne są preparaty bez recepty. Jeśli chodzi o lekarstwa na ból gardła, a aptece zobaczysz tabletki do ssania oraz aerozole. Jaką formę wolisz?
#2017-12-18 06:48:30 

Minka

Użytkownik

Ja również szukałam jakichś tabletek na gardło i przez myśl mi nie przeszło, że mogę zrobić to online. Ostatnio stałam się bardzo wygodna, więc dla mnie jest to dobre rozwiązanie.
#2017-12-18 07:14:01 

Wanilia

Użytkownik

Ja wolę tabletki do ssania, ale z kolei mój mąż uznaje tylko preparaty do gardła w aerozolu. Myślę, że kupię oba. Chciałabym, aby moja apteczka była przystosowana do każdego domownika. Czy znasz jakiś produkt godny zaufania?
#2017-12-18 08:30:31 

Solidna

Użytkownik

Pokażę ten spray, którego ja używam. Jest to: http://www.apteka-internetowa-24.pl/gardimax-medica-spray-30ml.html. Na stronie apteki możesz przeczytać więcej na temat zaleceń, składu oraz przeciwwskazań. Tego aerozolu używa podczas choroby cała moja rodzina.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015