#2017-12-05 20:30:58 

DodA

Użytkownik

Widziałam ostatnio w restauracji drewnianą tabliczkę z oryginalnie naniesionymi na niej napisami. Coś fajnego i prawdziwego i miłości i sama coś takiego próbowałam sobie znaleźć do mojego pokoju, ale nigdzie nie mogę tego poszukać. Jak zawsze będę mogła pewnie na Was liczyć, więc czekam aż odezwie się ktoś kto miał już do czynienia z takimi tabliczkami :)))
#2017-12-05 22:55:33 

Wanilia

Użytkownik

No pewnie, że koleżanki i koledzy pomogą. Zajrzyj sobie tutaj http://naklejkomania.eu/53-tabliczki-ozdobne-z-cytatami, bo to najlepsze miejsce do zakupów jeśli w grę wchodzi drewniana zawieszka. Cytatów i możliwości w związku z tym jest bardzo wiele, dlatego warto wykorzystać co najmniej kilka przesłań, jakie na tych tabliczkach są umieszczone.
#2017-12-06 01:43:53 

DodA

Użytkownik

No własnie mi chodzi o to, żeby pamiętać o niektórych rzecach, o których zdaża mi się zapominać. Niestety przypomnienie w telefonie niewiele daje w tym momencie.
#2017-12-06 03:17:32 

gigbitowiec

Użytkownik

To świetny pomysł na prezent, zwłaszcza do takiego młodzieżowego pokoju, gdzie wiecie, różne rzeczy mają miejsce. Są i miłosne niepowodzenia i burza hormonów i do tego jeszcze świętowanie sukcesów. Dobrze, że trafiłem na tą rozmowe, bo właśnie prezetu na osiemnastkę szukalem.
#2017-12-06 05:47:29 

Wanilia

Użytkownik

Ciesze się, że mogłam w tym przypadku pomóc…
#2017-12-06 07:39:32 

Maliniak

Użytkownik

Jak już o prezentach mowa to jeszcze zegar na ścianę 3D jest taką super propozycją. Można go kupić u tego samego dostawcy, o którym mówiliście, zobaczcie tutaj http://naklejkomania.eu/564-zegary, że naprawdę się opłaca. Takie zegary pasują praktycznie do każdego typu wnętrza, więc dla młodej osoby tym bardziej będą miłym zaskoczeniem.
#2017-12-06 08:24:06 

escapeON

Użytkownik

Tak na szybko spytałem swojej córki co myśli o takim zegarze, no i już…mam zamówiony :))) Więc wydaje mi się, że uniwersalnie na wszystkie młode osoby będzie to działało i niee tylko na mlode osoby :))) Ale widze, że to naprawdę fajnie wygląda na gładkiej ścianie. Pomyśle czy takiego zegara sobie do biura nie sprawić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015