#2017-03-05 23:54:40 

Solidna

Użytkownik

Mam dość pilną sprawę – coś było wyraźnie nie halo z moją Meganką, tata zerknął i powiedział że belka jest rozwalona i trzeba z tym coś zrobić. Do tej pory nie miałam z tym problemów ale czytałam na forach że to dość częsta usterka. I teraz mam pytanko – czy zna ktoś serwis w którym mi to naprawią? Zależy mi na czasie...
#2017-03-06 02:27:06 

Rachmistrz

Użytkownik

A korzystałaś do tej pory z usług jakiegoś serwisu? Dokąd dajesz auto na przeglądy? Może tam warto byłoby pójść? A gdyby jednak nie ogarnęli to sensownym rozwiązaniem wydaje mi się serwis specjalizujący się w Renault.
#2017-03-06 04:39:28 

Ogar

Użytkownik

Zdecydowanie lepiej wybrać warsztat ze specjalizacją. Serwis Aut Francuskich ma świetne opinie i to już od ładnych paru lat. Regeneracja belki to dla nich chleb powszedni bo prawda jest taka że zawieszenia we francuskich markach lubią płatać figle. Dlatego ja bym nie kombinował i poszedł do nich.

#2017-03-06 07:15:13 

Wanilia

Użytkownik

Zawsze podobały mi się francuskie auta pod względem designu i tego jak się prezentują na drodze ale mówiąc szczerze to jak się naczytałam właśnie o problemach z belką i awaryjnej elektronice to trochę mi się odechciało. Chyba jednak zostanę przy niemieckich rozwiązaniach.
#2017-03-06 07:59:29 

Surykatek

Użytkownik

Francuzi umieją robić samochody, nie można im tego odmawiać. Natomiast faktem jest że pewne elementy wykazują dość silną tendencję do usterek. Mimo to nie uważam aby to dyskwalifikowało Renault czy Peugeota. Po prostu trzeba się nieco uważniej im przyglądać.
#2017-03-06 08:53:57 

Lajkonik

Użytkownik

Akurat Megane jest stosunkowo mało awaryjna pod względem belki, nie można też dać się zwariować. Inżynierowie we Francji dawno dostrzegli problem i nowe modele mają bardziej optymalną konstrukcję. Z tymi starszymi jest głównie kłopot.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015