#2017-02-27 06:06:16 

KrólPodziemia

Użytkownik

Witam. Nie mogę wybrać żadnego filtru wodu do swojego ekspresu kawy. Od mega dawna szukam jakiś fajnych opcji i nie mogę nic interesującego znaleźć. Myślę, że najlepszą opcją będzie przyznać się do kiepskich zdolności przekopywania internetu (chlip!) i poprosić Was o pomoc :P może znacie jakieś fajny filtry do ekspresu? Ale taki dobry i faktycznie żeby działał, bo raz miałem taką podróbkę i tak filtrował, że chyba wręcz dodawał coś od siebie xD także proszę o rzetelną pomoc :P
#2017-02-27 06:42:03 

WAWAon

Użytkownik

Myślę, że jednym z lepszych filtrów będzie wybór tego: http://filtrosfera.pl/DeLonghi-SER3017-EcoDecalk-Mono ;) jest bardzo skuteczny i faktycznie hamuje dotarcie wszystkich zanieczyszczeń, pyłków, chloru do gotowej kawy ;p także można pić spokojnie i nie przejmować się, że się pije kawę z dodatkami ;) sam używam i bardzo jestem zadowolony – moja żona tak samo ;)
#2017-02-27 08:18:54 

Surykatek

Użytkownik

No to już wiem jaki filtr sobie też kupię do domu ;) nie miałem nigdy okazji na ich temat poczytać i wierzę całkowicie w rekomendacje powyższą i też sobie taki kupię;) w końcu to jest naprawdę mały wydatek, a jak ma chronić zdrowie i zapewnić lepszą kawę? Biorę bez zastanowienia!
#2017-02-27 08:28:41 

frankowiczka

Użytkownik

Ja to samo ;) zamowie sobie taki filtr na próbę i myślę, że będę bardzo z niego zadowolona na przyszłość ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015