#2017-02-07 23:30:41 

Solidna

Użytkownik

Witajcie Kochani! Mam niewielką firmę kosmetyczną, która w końcu ma szansę wyplynąć na nieco szersze wody :) Mianowicie udało nam się w końcu uzyskać miejsce na targach branżowych w Poznaniu, więc jestem niesamowicie podekscytowana, a z drugiej strony teraz też wiem, ile mnie czeka roboty z tym związanej. I mam nadzieję, że mi trochę pomożecie. Sek w tym, że nie wiem teraz, skąd wziąć zabudowę na stoisko na targi. Czy jesteście w stanie mi pomoc w tej kwestii? Liczę na Was :)
#2017-02-08 01:57:54 

Rachmistrz

Użytkownik

Siema. A nie możesz po prostu wziąć jakichś mebli wystawienniczych, czy coś? Tak chyba będzie najlepiej.
#2017-02-08 04:23:51 

chorwatka

Użytkownik

Tak, i jeszcze ławę i sofę z domu. Oj… kolega za grosz pojęcia widzę o takich targach. Ja osobiście zatrudniam osobę, która zajmuje się projektowaniem takich zabudów, mamy też niewielką zaprzyjaźnioną firmę, która później na podstawie jego projektów wykonuje takie zabudowy. Może pójdź w takie samo rozwiązanie?
#2017-02-08 05:34:15 

Solidna

Użytkownik

Być może wprzyszłości, kto wie. Problem polega na tym, że na gwałt teraz nie znajdę pracownika i firmy, która się zajmuje samym wykonawstwem. Zależałoby mi więc na kompleksowej usłudze projektowania i wykonania…
#2017-02-08 07:32:24 

Ogar

Użytkownik

Może ja coś zaradzę. Jeśli targi w Poznaniu, to myślę, że powinnaś się zwrócić do firmy versus-targi.pl. Oni zajmują się właśnie profesjonalnie tworzeniem zabudów stoisk targowych i wykonują to zadanie naprawdę perfekcyjnie. Ja osobiście byłem bardzo zadowolony z ich wykonania, jakie przygotowali mi na targi.
#2017-02-08 10:17:08 

Solidna

Użytkownik

A czemu uważasz, że akurat ich powinnam brać?
#2017-02-08 12:04:06 

Ogar

Użytkownik

Bo przede wszystkim nie idą w sztampę. Przygotowana przez nich zabudowa stanowisk targowych jest zawsze oryginalna i atrakcyjna. Swojego czasu współpracowałem z inną firmą (przez grzeczność pominę nazwę), to cieszyliśmy się raczej niewielkim zainteresowaniem. A od kiedy znalazłem stronę http://versus-targi.pl/ i odkąd korzystamy z ich usług, zawsze przeżywamy swojego rodzaju oblężenie na targach :) Najzwyczajniej więc polecam Ci to jako chyba bardziej doświadczony kolega handlowiec ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015