#2017-01-26 00:24:18 

Rachmistrz

Użytkownik

Cześć wszystkim! Pierwszy raz w życiu chcę zamówić opony do swojego samochodu przez internet, z jakiegoś sklepu online. Mam już dosyć płacenia dużo więcej za opony ze standardowych sklepów, ale z drugiej strony mam trochę obawy co do ich jakości. To, że są tańsze, to nie oznacza, że będą gorsze?
#2017-01-26 03:00:43 

Ogar

Użytkownik

A czemu uważasz, że tak powinno być? Ja mam teraz na samochodzie opony zimowe ze sklepu internetowego i naprawdę na nie narzekać nie mogę, a zapłaciłem ogólnie ponad 200zł mnie za komplet, wymianę miałem więc gratis w zasadzie ;) Tutaj polecam zajrzeć http://sklep.opony-kunicki.pl/, mają fajne ceny i mnóstwo oponek na stanie.
#2017-01-26 05:05:29 

Rachmistrz

Użytkownik

No to dlaczego są tańsze? Byłem w sklepie Opony Kunicki i ogólnie tam chyba będę chciał zamówić właśnie ;) Dobrze wiedzieć że odpowiednio wybrałem.
#2017-01-26 05:30:31 

KrólPodziemia

Użytkownik

Dla mnie to jest dosyć proste, tak jak z wszystkim online, biorąc pod uwagę rzeczy oryginalne. Sklep online ma mniej pracowników, nie musi utrzymywać ogromnej siedziby, a do tego często opony są gdzieś w magazynie centralnym, Ty składasz zamówienie i to leci z magazynu, niższe koszty i w ogóle. Ja tam bym się tym nie martwić, jak kupisz w sprawdzonym sklepie to na pewno będą oryginalne, a więc wysokiej jakości.
#2017-01-26 06:50:27 

Ogar

Użytkownik

Dobierz tylko opony odpowiednio do swojego samochodu! Znam paru takich co wieszali potem psy bo opony nie wchodziły na felgę czy ocierały się gdzieś o nadkola, a zwyczajnie zamówili nie to co trzeba…
#2017-01-26 07:11:08 

Rachmistrz

Użytkownik

Heh, no właśnie, gdzie mogę znaleźć informacje o tym jakie opony są odpowiednie do mojego auta? Niestety książeczki z instrukcją obsługi do autka już dawno nie ma, chyba poprzedni właściciel nawet mi jej nie dał przy sprzedaży.
#2017-01-26 08:39:26 

Ogar

Użytkownik

A nie masz żadnej naklejki na drzwiach samochodu? Tam powinno być info odnośnie tego jakie opony. Jak nie to na stronie tego sklepu masz prostą wyszukiwarkę. Wybierasz model swojego auta, markę opon jakie Cie interesują i już.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015