#2017-01-16 02:38:56 

Solidna

Użytkownik

Witam. Od niedawna mieszkam w Warszawie, w domku jednorodzinnym i zauważyłam, że w ciepłe dni, szczególnie latem mam duży problem z owadami wpadającymi przez otwarte okna. Słyszałam, że dobrym rozwiązaniem są moskitiery, ale nie jestem co do nich przekonana, bo nigdy wczesniej nie musiałam ich montować w swoim domu. A czy Waszym zdaniem jest to dobre rozwiązanie w tak dużym mieście jak Warszawa?
#2017-01-16 05:32:18 

chorwatka

Użytkownik

Według mnie najlepszą ochronę przed insektami stanowią starannie wykonane moskitiery Warszawa jest miastem, gdzie można znaleźć ich duży wybór i gdzie jak najbardziej warto je zamontować w swoim domu. Jeśli o mnie chodzi, to wybrałam moskitiery z oferty opisanej pod linkiem http://moreno.zaluzje-warszawa.eu/moskitiery. Jest to propozycja sprawdzonej firmy, która sprzedaje wysokiej jakości moskitiery okienne i drzwiowe wykonane z aluminium. Są one dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. Siatka tych moskitier jest zrobiona z cienkiego włókna szklanego, powlekanego PCV, o gęstym splocie.
#2017-01-16 07:41:59 

Solidna

Użytkownik

Rozumiem. A jak z montażem tych moskitier? Czy jest on trudny czy też moskitiery można zamontować samemu?
#2017-01-16 10:17:20 

chorwatka

Użytkownik

Mnie firma od razu zaproponowała darmowy montaż moskitier, więc sama nie musiałam się do tego zabierać. Pracownicy firmy, w której kupiłam moskitiery, zrobili to bardzo szybko i sprawnie, i co ważne nie uszkodzili przy tym ram okien, gdyż nie musieli wiercić żadnych otworów. Z efektu jestem bardzo zadowolona.
#2017-01-16 11:59:38 

Wanilia

Użytkownik

Ja również uważam, ze moskitiery są przydatne, zwłaszcza w dużym mieście, w poblizu ruchliwych dróg. A to dlatego, że moskitiery chronią nie tylko przed owadami, ale również przed gromadzeniem się kurzu i pyłu na oknach i drzwiach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015