#2017-01-12 04:01:47 

Solidna

Użytkownik

Zimą zawsze strasznie marzną mi stopy. Dotąd kupowałam watowane śniegowce na grubej gumowej podeszwie i wydawało mi się, że to dobre, ciepłe buty na zimową porę. Ale co z tego, że są ocieplane i watowane, jak strasznie mi w nich marzną nogi. Jakie buty są najlepsze żeby nie marznąć?
#2017-01-12 04:27:30 

chorwatka

Użytkownik

No cóż na pewno wszelkiego rodzaju obuwie z naturalnej skóry, najlepiej ocieplane wełną, bo ona dobrze grzeje. Wszelkiego rodzaju sztuczne futerka to tylko ozdobnik, który tak naprawdę nic nie daje. Jeśli chodzi o śniegowce z gumową podeszwą. To guma, nawet najgrubsza, wcale nie chroni przed zimnem, a wręcz przeciwnie. Trzeba więc uważać na wszelkiego rodzaju obuwie ze sztucznych materiałów, bo może też łatwo przemakać. Dla mnie najlepsze były buty w stylu emu, robione w polsce z polskiej wełny. Ultra ciepłe, grzeją stopy nawet w największe mrozy.
#2017-01-12 06:06:36 

Nawa

Użytkownik

Zajrzyj do splendear.com, tu masz duży wybór obuwia https://splendear.com/on/buty/trampki-sneakersy?manufacturer=16. Jest spory wybór butów zimowych i innych, dużo właśnie z naturalnej skóry.
#2017-01-12 07:51:19 

chorwatka

Użytkownik

Tak, skóra generalnie tak. nie tylko dobrze chroni, ale też dopasowuje się do skształtu stopy i dzięki niej skóra może oddychać. Są buty z różnej skóry, gładkiej matowej, lakierowanej, ale ta jest dość podatna na uszkodzenia, no i nubuk, czyli skóra z takim jakby meszkiem, z tym że ta bardzo łatwo się brudzi. Takie buty czyszcimy metodą „szczotkowania”. I na końcu welur, nieco bardziej trwały plus zamsz - ale to raczej na letnie obuwie. Ważne jest żeby uważnie patrzeć na metki. Czasem sztuczna skóra jest naprawdę łudząco podobna do prawdziwej. Trzeba uważać, żeby nie dać się oszukać.
#2017-01-12 08:30:11 

Nawa

Użytkownik

Dokładnie, buty z materiałów syntetycznych stanowczo ci odradzam. Najlepsze są prawdziwe, oryginalne emu, bo takie można nosić też latem, wtedy izolują stopę od wysokich temperatur. Również mogę ci polecić buty ze ściągaczem na cholewce, lepiej izolują stopę, nie wpada ci śniego do buta. Jeśli chodzi o podeszwy to koniecznie z „bieżnikiem”.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015