#2016-12-27 05:46:11 

Solidna

Użytkownik

Gdybyście hipotetycznie mieli zabezpieczyć osuwisko, to jak byście się za to zabrali? Takie zadanie będzie miała przed sobą gminna komisja, w której mam przyjemność zasiadać. Problem jest bardzo poważny, bo w ostatnich tygodniach dopiero owo osuwisko powstało a wcześniej nie mieliśmy takich problemów nigdy i u nas w okolicy raczej nie ma ekspertów. Chcemy jak najszybciej coś poradzić, bo ono blokuje szlak pieszy po terenie górskim i się boimy, że jakiś turysta sobie krzywdę zrobi, próbując się przedrzeć. Z góry dziękuję za każdą pomoc!
#2016-12-27 07:43:12 

Rachmistrz

Użytkownik

Na 100% ma to w ofercie firma, która u nas w mieście się zajmowała renowacją kopalni. Przeglądałem ich całą ofertę przy okazji i tutaj: https://amc.net.pl/oferta,specjalistyczne-roboty-geotechniczne,66.html właśnie są ich propozycje pomocy z zakresu robót geotechnicznych, osuwiska też są tam wymienione.

#2016-12-27 09:17:33 

Ogar

Użytkownik

Tak w ogóle to w pierwszej kolejności zabezpieczcie cały teren, jeśli tego jeszcze nie zrobiliście. Mieszkam w górach od urodzenia i nie raz miałem do czynienia z takimi sytuacjami – jeśli nie będzie barierek ochronnych to tylko czekać, aż jakiś młodzieniaszek tam wlezie i razem z ziemią się osunie jeszcze niżej gdzieś. W najlepszym wypadku sobie kostkę skręci, w najgorszym kark
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015