#2016-11-07 23:10:22 

Rachmistrz

Użytkownik

Witam. Chciałbym poruszyć temat wyjazdów służbowych. Osobiście muszę na nie bardzo często jeździć. Nie byłoby w tym nic złego, ale często są to wyjazdy zagraniczne, np. do Rosji czy na Białoruś. Na początku było super, bo mogłem sobie pozwiedzać, ale teraz jest to trochę męczące. Zastanawiam się czy mogę powiedzieć szefowi, że mam dosyć tych delegacji i czy mnie nie zwolni, macie jakieś doświadczenie?
#2016-11-07 23:46:31 

Ogar

Użytkownik

To wszystko zależy od tego, jaką masz umowę. Bo wiesz jeśli masz zapisane, że wyjazdy służbowe należą do Twoich obowiązków to raczej trudno będzie Ci z nich zrezygnować. Bo w końcu sam podpisałeś umowę i wiedziałeś na, co się decydujesz i, że tak wygląda praca. Tak mi się wydaje, ale wiadomo, że zawsze warto porozmawiać z szefem. Często tak wyjeżdżasz?
#2016-11-08 02:27:00 

Rachmistrz

Użytkownik

Niestety za często;/ średnio jadę raz w miesiącu i czasem na tydzień, czasem na dwa. Praktycznie w ogóle nie m mnie w domu i jest to powoli męczące już.
#2016-11-08 04:59:47 

Nawa

Użytkownik

To współczuję! A tak z ciekawości to za każdym razem potrzebna Ci jest nowa wiza do Rosji czy jak rozwiązuje to Twoja firma? Bo w sumie to bardzo często tam jesteś, wychodzi jakieś pół roku.
#2016-11-08 06:57:49 

Rachmistrz

Użytkownik

No właśnie na początku nie wiedziałam, że wyjazdy będą takie częste. Dopiero później się pojawił projekt i rozpoczęły wyjazdy i od tego czasu mi się nie podoba. A co do wizy to moja firma korzysta z Expowizy i tam załatwia mi wizę roczną, która pozwala na wielokrotne wizyty.
#2016-11-08 08:04:32 

Ogar

Użytkownik

Też korzystałam z tej firmy, jak potrzebna mi była wiza na Białoruś i pamiętam, że nie było żadnych problemów z załatwianiem. A, co do twoich wyjazdów to Ci trochę współczuję! 6 miesięcy poza domem i ciągle w podróży to musi być uciążliwe.
#2016-11-08 11:03:39 

gigbitowiec

Użytkownik

Potwierdzam, że niestety jest! Wiem coś o tym, bo sam często wyjeżdżałem. Praktycznie ciągle nie było mnie w domu, tęskniłem za rodziną i ostatecznie się zwolniłem, bo to nie dla mnie. Chociaż takie wyjazdy pozwalają dużo zwiedzić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015