#2016-10-25 02:15:29 

Rachmistrz

Użytkownik

Ironia losu… sam porzyczyłem znajomemu samochód, by sobie spokojnie z rodziną do Chorwacji pojechał, a teraz mi jest potrzebny na gwałt samochód, bo szef mnie wysyła w teren, a nie mamy pojazdów firmowych. I teraz tak, nie chcę mu się narażać mówiąc, że nie mam pojazdu (staram się o awans, więc sami wiecie…), ale też nie wiem, skąd najlepiej wziąć taką osobówkę, powiedzmy D klasy. Może Wy wiecie, skąd wziąć taki samochód na zaraz?
#2016-10-25 03:12:12 

Solidna

Użytkownik

Najlepiej z wypożyczalni :P Przecież tutaj Ci raczej nikt nie pożyczy samochodu. Choć kto wie… różne cuda już widziałam.
#2016-10-25 03:50:35 

Rachmistrz

Użytkownik

Tyle, to i ja wiem, że z wypożyczalni., al echciałbym wiedziec, gdzie najlepiej wyporzyczyć. Wiesz, cena, modele samochodów itp. Muszę też się jakoś prezentować, nie podjadę w imieniu firmy starym Daewoo Tico…
#2016-10-25 05:22:28 

chorwatka

Użytkownik

Hej! Co Ty chcesz od Tico, ja bardzo dobrze wspominam te samochód :) Był moim pierwszym. Co do zaś Twojego pytania. Oferta wynajmu aut Rent Kraków wydaje się być fajna. Moja bliska przyjaciółka od nich wypożyczała samochód, kiedy jechali nad morze z rodziną i mówiła, że bardzo fajnie się im jechało.
#2016-10-25 06:26:58 

Rachmistrz

Użytkownik

Jakiś link do ich oferty, żebym mógł sobie przejrzeć.
#2016-10-25 09:05:04 

chorwatka

Użytkownik

jeśli potrzebujesz na krótki termin, to wszystkie informacje, jakie Cię najbardziej interesują powinienes znaleźć na stronie http://www.rentkrakow.pl/wynajem-krotkoterminowy/. Na stronie też masz pokazane, jakimi samochodami dysponują. Jak sam zauważysz, nie tylko takie małe miejskie samochodziki, ale i ekskluzywne limuzyny ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015