#2016-10-02 21:39:51 

ArtemK

Użytkownik

Moja torpeda niestety ale poszła na sprzedaż. Nie zdążyłem sobie nic jeszcze kupic i nadal się rozgladam za porządnym autem. Poki co myślałem o wypożyczalni samochodow, żeby przetrzymac jakos ten okres a potem porzadnie zabrac się za działanie w kwestii kupna nowego. No i mam do was pytanie czy samochody zastępcze na pewno działają?
#2016-10-02 23:07:12 

escapeON

Użytkownik

ja wypożyczałem kilka razy samochod i jednak nigdy mnie nie zawiodl. Fakt w sumei tylko na 10 dni wypożyczałem ale jednk za każdym razem chodzil nienagannie choc sporo jadl jeden z nich paliwa. No i to dało się odczuc po kieszeni. Wiec zanim cokolwiek wynajmiesz to po prostu sprawdz jakie ceny ma firma żeby potem nie było placzu ze drogo itd. Bo każdy model może mieć inna cene wynajmu i na to nic nie poradzisz.
#2016-10-03 01:26:46 

gigbitowiec

Użytkownik

Nigdy nie lubilem wypożyczać aut i w ogole tego nie popieram, bo to tak jakby samochod miał tysiące właścicieli no i wtedy kupowac taki samochod to ryzyk fizyk. Oczywiście, że jest sporo firm zajmujących się wynajmem busów w Gliwicach i jak potrzeba coś przewieźć to też się nadadzą.
#2016-10-03 02:20:25 

Lajkonik

Użytkownik

No wlasnie tylko waznym jest na jk dlugo oferowany jest wynajem. Bo ceny sa inne za wynajem krótkoterminowy i wynajem średnioterminowy samochodów w Poznaniu i w każdym w zasadzie innym miescie tez. A jak chcesz sprawdzić ceny wynajmu długoterminowego aut w Poznaniu to odpalasz neta i jedziesz sprawdzac. Tam na pewno cos znajdziesz dla siebie.
#2016-10-03 05:16:23 

Maliniak

Użytkownik

Po prostu jak się nic nie znasz na samochodach to ci którzy nie sa uczciwi będą próbować wcinsnac ci kazde byle co. Ale jak już cos wiesz to wtedy nie wcisnąć byle jakiego auta. Oczywiście to nie regula a raczej wyjatek. Wiec nie ma co narzekac, tylko po prostu szukac sprawdzonych aut.
#2016-10-03 05:48:46 

jojoba

Użytkownik

Dobrze działać to może jedynie mózg; ) Ale u niektórych mężczyzn go nie ma.
#2016-10-03 07:04:23 

DodA

Użytkownik

Taka prawda, bo niektórzy po prostu bezmyślnie kupuja auta za miliony by sprzedac je za 1/3 potem ceny.
#2016-10-03 09:18:29 

Maliniak

Użytkownik

Przekupy do gotowania :P heheh
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015