#2016-09-27 03:59:46 

gigbitowiec

Użytkownik

Hej! Czy myśleliście kiedyś o wybudowaniu własnego basenu kąpielowego w swoim domu lub ogrodzie? Mnie ostatnio ta myśl coraz częściej chodzi po głowie, choć nie jestem do końca pewny, czy budowa, a także utrzymanie takiego basenu w czystości są w ogóle opłacalne.
#2016-09-27 04:13:05 

escapeON

Użytkownik

Ja już od dłuższego czasu planuję budowę basenu kąpielowego w swoim domu. Wkrótce mam zamiar rozpocząć współpracę z firmą, która zajmuje się projektowaniem i budową wysokiej jakości szczelnych basenów wewnętrznych. Z tego co się orientowałem, koszt całego przedsięwzięcia nie jest tak wysoki jak początkowo przypuszczałem.
#2016-09-27 05:10:48 

frankowiczka

Użytkownik

Też kiedyś myślałam o własnym basenie, ale jednak koszt jego projektu i budowy przewyższał moje ówczesne mozliwości finansowe. Dlatego też zdecydowałam się na zakup pożądnej wanny jacuzzi, w której kąpiel jest równie, a może nawet bardziej ekscytująca niż w basenie.
#2016-09-27 06:38:39 

escapeON

Użytkownik

Ja nie chcę rezygnować z mojego planu budowy basenu, bo uważam, że basen – w przeciwieństwie do jacuzzi - zapewnia nie tylko relaks, ale również tak potrzebny mi wysiłek fizyczny. Szczególnie rano chciałbym korzystać z tego basenu, żeby się rozbudzić i zdobyć energię na cały dzień.
#2016-09-27 08:55:16 

gigbitowiec

Użytkownik

Dziękuję za opinie. Pomysł z wanną jacuzzi też nie jest zły, ale jednak ja nadal jestem za basenem. Musze zapytać specjalistów, ile kosztowałoby wybudowanie basenu u mnie w domu i czy jest to w ogóle możliwe. Wtedy pomysle, co dalej.
#2016-09-27 10:22:51 

escapeON

Użytkownik

Jasne, najpierw skontaktuj się ze specjalistami. Możliwe, że zamiast basenu wewnętrznego zaproponują Ci budowę basenu ogrodowego z zadaszeniem. Takie rozwiązanie tez jest interesujące.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015