#2016-09-27 02:44:40 

WAWAon

Użytkownik

Posiadam samochód po ostrym dzwonie, który trochę już przeszedł i niestety nie dostanę odszkodowania bo to ja byłem sprawcą, a AC nie posiadałem, za stare auto :D generalnie chodzi mi o to, że naprawa tego auta na mój koszt chyba kompletnie mija się z celem. Wiecie czy za kasację coś się płaci na złomie czy zabierają, podpisują papiery i tyle?
#2016-09-27 04:19:04 

KrólPodziemia

Użytkownik

Bodajże od 2015 roku nie trzeba już płacić za kasację jeśli auto oddasz do stacji demontażu pojazdów, ale nie jestem pewny jak z transportem, czy auto musisz na lawecie dowieźć do frmy sam czy oni to robią na swój koszt albo potrącają kasę tylko za transport. Zadzwoń do pobliskiej stacji i się dowiedz.
#2016-09-27 04:55:06 

escapeON

Użytkownik

a nie lepiej oddać do autokomisu, gdzie odkupią go do Ciebie, dostaniesz jeszcze coś za niego bo nawet jak po dzwonie to wiele części można przecież jeszcze sprzedać. Mogę Ci generalnie polecić to miejsce superautomarket.pl, mają dobre ceny odkupu samochodów.
#2016-09-27 06:04:17 

Lajkonik

Użytkownik

W kwestii tej kasacji faktycznie się nie płaci od jakiegoś czasu, ale jest pewne obwarunkowanie tego. Żeby nie kombinować i nie wyciągać co bardziej wartościowych części przed kasacją to waga pojazdu nie może być mniejsza niż 90% tego co wbite w dowodzie rejestracyjnym. Jeśli będzie niższa to stacja policzy Cię za każdy kilogram brakujący do 90%, pamiętaj o tym! Co ciekawe w niektórych miejscach jest to nawet 10zł za kilogram ;)
#2016-09-27 08:24:08 

WAWAon

Użytkownik

o dobrze, że o tym wspomniałeś bo chodziły mi takie myśli po głowie żeby wymontować kilka co droższych części :D :D Odezwałem się już w sprawie swojej Toyoty do wrocławskiego autokomisu i czekam teraz na odpowiedź z wyceną. Dzięki za polecenie tego miejsca w ogóle ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015