#2016-09-25 22:59:16 

WAWAon

Użytkownik

Witajcie koledzy. Wiem, że u Was zawsze można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć na tematy różne, a ja tutaj przychodzę dzisiaj z tematem wędkarskim i mam nadzieję, że moje pytanie nie przejdzie tutaj bez echa i że uda mi się u Was czegoś ciekawego dowiedzieć. Po wielu latach przerwy wróciłem teraz znowu do wędkowania. Moje bardzo lubiane hobby, ale na jakiś czas z niego musiałem zrezygnować, bo niedomagałem ze względów zdrowotnych. No i teraz wracam, ale tak na dobrą sprawę to się okazuje, że moje wędki gdzieś posiałem. Jakich wędek używacie? Bo trochę wypadłem z obiegu i nie wiem, na co się mam decydować….
#2016-09-26 01:09:26 

Ogar

Użytkownik

Ja tam korzystam z najzwyklejszej wędki na świecie. Na dodatek kilka lat temu ją kupiłem w jakimś tam markecie i tam ogólnie rzecz biorąc to się spisuje całkiem dobrze. Ale nigdy żadną inną nie łowiłem, to nie wiem ogólnie jakie są doświadczenia z innymi wędkami z wyższej półki. Może jak wy próbowaliście to wiecie, że taka wędka z amrketu to szajs ale jak dla mnie wystarcza całkowicie
#2016-09-26 02:59:30 

Surykatek

Użytkownik

E tam zaraz szajs. Jak jest dobrze zrobiona i odpowiednio elastyczna to wcale ni taki szajs. A jak jeszcze mówisz, że przez wiele lat z niej korzytasz to na dodatek jest wytrzymała. No i dobrze, każdy ma to co lubi i jak wystarcza to po co robić spiny? :P
#2016-09-26 04:58:53 

WAWAon

Użytkownik

No dobrze dowiedziałem się już, że wędki z marketu też są dobre. A jest jakiś sklep, w którym mogę kupić dla siebie jakąś wędkę w dobrej cenie? Chodzi mi raczej o taki specjalistyczny sklep
#2016-09-26 06:52:35 

Surykatek

Użytkownik

No to ja bym Ci mógł polecić, żebyś wszedł na strone http://caddis.pl/pl/c/Wedki/180 i tutaj sobie ogólnie na wędki popatrzył bo moim zdaniem oferta jest całkiem nieźle zrobiona. No znajdziesz tam też wędki z górnej półki, ale takie zwykłe dla amatorów też tam są, więc naprawdę jest tam w czym wybierać.
#2016-09-26 08:44:33 

WAWAon

Użytkownik

No i właśnie o coś takiego mi chodziło. Dzięki kolego za podlinkowanie, teraz mi będzie o wiele łatwiej wszystko znaleźć dla siebie. Oby tylko jak najszybciej doszło do mnie :D
#2016-09-26 11:21:00 

Surykatek

Użytkownik

Widzę, że kolega bardzo niecierpliwy i chce szybko wrócić do wędkowania. No i całkiem dobrze, bo to świetnie zajęcie jest :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015