#2016-09-16 01:07:19 

Solidna

Użytkownik

Cześć wszystkim! Rozkręciłam własny, mały biznes – sprzedaję kosmetyki domowej roboty i zaczęłam zastanawiać się nad gadżetami reklamowymi… Może oprócz dołączenia próbek, jakichś gratisów z logo firmy dla częstszych klientów, warto zainwestować w ekologiczne torby papierowe? Właśnie takie z nadrukiem. Dostawałby je absolutnie każdy klient do zamówienia. Myślę, że to fajny pomysł, bo byłby w zgodzie z kosmetykami naturalnymi i wygląda chyba dosyć efektownie. Ale potrzebuję Waszych opinii. Z perspektywy klienta, co myślicie? Z perspektywy prowadzących firmę, znacie może jakichś fajnych producentów do przygotowania takich toreb?:)
#2016-09-16 03:31:50 

chorwatka

Użytkownik

hej! Ja uważam, że to naprawdę fajny pomysł. Zwykłe reklamówki są po prostu mniej ładne, a do tego i mniej przyjazne środowisku…;) jako klientka chętnie przyjmuję takie gadżety. Z drugiej strony, ja też jestem zaangażowana w marketing i z perspektywy swojej pracy mogę Ci powiedzieć, że to działa bardzo pozytywnie. Jak dotąd najlepszy producent papierowych toreb reklamowych, jakiego spotkałam, to firma Doma Pak. Działa szybko, sprawnie, estetycznie. Na tak.;)
#2016-09-16 04:58:46 

ArtemK

Użytkownik

Dobry pomysł, możesz wyróżnić się trochę na rynku. Wszędzie są te oklepane foliówki – i torby z papieru to też chyba trochę taki symbol luksusu… kto nie lubi go czuć?;) szczególnie jak graficznie jest wszystko porządnie przemyślane. Polecam.
#2016-09-16 07:16:26 

Nawa

Użytkownik

Kosmetyki domowej roboty na pewno wymagają jakiejś ładnej oprawy… Nie widzę czegoś takiego w normalnej torbie foliowej. Więc ja nie będę się różnić zdaniem od swoich poprzedników – torby papierowe są ok., szczególnie dla Twoich produktów. I radzę Ci, abyś dawała duuuuuuużo próbek. My, klienci, bardzo to lubimy.;)
#2016-09-16 08:29:50 

chorwatka

Użytkownik

dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi! Zdecyduję się na zakup tych toreb i przetestuję co tam myślą o nich moi klienci. Może pozytywnie wpłynie na zainteresowanie firmą. Logo mam ładnie opracowane i faktycznie, należy mu się jakieś efektowne tło…:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015