#2016-09-11 19:08:17 

frankowiczka

Użytkownik

Hej wszystkim. Interesuje mnie zakup takich dużych szaf na dokumenty poufne. Niestety nie mam zielonego pojęcia gdzie mogę coś takiego znaleźć dlatego zwracam się do was. Może ktoś z was zna firmę która produkuje coś takiego albo sprzedaje? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje ;)
#2016-09-11 21:17:53 

Maliniak

Użytkownik

Znam jedną firmę co produkuje metalowe meble i w ofercie mają całkiem sporą ilość rzeczy. Na pw masz link do ich strony oraz ofertę którą dostałem na maila. Oferta jest robiona indywidualnie pod klienta więc nie sugeruj się tymi cenami, raczej traktował bym to jak pogląd na sytuację ;)
#2016-09-11 23:58:27 

Lajkonik

Użytkownik

Jakiś czas temu zamawiałem szafy na akta ze strony polskie-szafy-metalowe.pl. Jak wszedłem na ich stronę to stwierdziłem że pewnie nie znajdę tutaj tego czego szukam ale jak rozwinąłem ofertę to byłem szoku. Mają tam chyba wszystko z takich metalowych rzeczy, od szafek pracowniczych po stoły warsztatowe i inne wielkie pudła :D
#2016-09-12 01:39:15 

jojoba

Użytkownik

Domyślam się że jak byś wpisała w google to co napisałaś tutaj na forum to znalazła byś dużą ilość ofert i stron internetowych gdzie sprzedają takie rzeczy. Na twoim miejscu sprawdziła bym jeszcze czy ktoś po prostu nie sprzedaje czegoś takiego na allegro bo to też się często zdarza :)
#2016-09-12 03:15:17 

gigbitowiec

Użytkownik

Zamówiłem u nich stoły warsztatowe producent jest mi dobrze znany bo już wcześniej zamawialiśmy u nich kilka rzeczy. Mogę polecić je wszystkim bo naprawdę mają ogromny wybór a jakość jest niesamowita ;) Warto u nich zamawiać :)
#2016-09-12 05:19:57 

frankowiczka

Użytkownik

No i super. Jak tylko wysiądę z samochodu to zobaczę co tam jest ciekawego w tej ofercie. Patrzyłam na ogłoszeniach czy nie ma gdzieś takiej szafy ale tak sobie pomyślałam że w jaki sposób to przetransportuje do siebie. Za duże gabaryty żeby to wysłać a odebrać też może być problem bo nie mamy takiego dużego auta.
#2016-09-12 08:06:40 

gigbitowiec

Użytkownik

Jak zamówisz na ich stronie to dostarczą ci to do firmy bez żadnego problemu. Tak było w moim wypadku więc to chyba standard. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015