#2016-08-31 06:13:59 

frankowiczka

Użytkownik

Hejka! Szukam fajnego sklepu, w którym mogłabym zrobić zakupy on-line ;) chodzi rzecz jasna o ubrania, polećcie mi dziewczyny jakiś fajny sklep ;) taki w którym mogłabym i sobie coś kupić i najlepiej chłopakowi, bo zbliżają się jego urodziny i na pewno by się ucieszył z prezentu ;)
#2016-08-31 07:31:47 

DodA

Użytkownik

Ja bardzo Ci polecam ubrania Danza Dimensione ;) są takie dziewczęce, ale mimo to stonowane i eleganckie. Ostatnio odkryłam tę firmę i mam zamiar sporych zakupów tam zrobić.. ;) pokazywałam kilku moim znajomym tę stronkę i oszalały na jej punkcie, więc może i Tobie się spodoba ;)
#2016-08-31 08:39:55 

Solidna

Użytkownik

No ja też uwielbiam włoskie ubrania ;) kupiłam sobie niedawno buty Elisabetta Franchi i mogę Wam powiedzieć, że TAK dobrych butów jeszcze w życiu nie miałam na swoich stopach. Naprawdę. Nie dość, że są bardzo eleganckie, stylowe no i piękne, to jeszcze udało mi się je kupić po sporej obniżce. To był chyba jeden z bardziej udanych dni, spędzonych na zakupach w moim życiu :P
#2016-08-31 10:22:50 

Wanilia

Użytkownik

Ostatnio kupiłam mojemu chłopakowi ubrania z tej strony internetowej: http://loretti.pl/71_takeshy-kurosawa i był bardzo zadowolony. Znajdziesz tam włoskie ubrania dla mężczyzn.
#2016-08-31 10:37:02 

Minka

Użytkownik

ja nawet sobie nie robię ochoty i nie wchodzę w te Wasze linki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015