#2016-08-26 01:20:40 

frankowiczka

Użytkownik

Witam wszystkich. Z przyczyn osobistych chciałabym przenieść domenę do innego operatora, ale z tego co słyszałam jest to niekiedy niemożliwe a jeśli już to bardzo drogie. Kiedyś słyszałam od znajomego że domenę mogę przenieść tak jak numer telefonu ale jak przychodzi co do czego to pojawiają sie problemy. Proszę o pomoc bo już nie wiem co mam robić.
#2016-08-26 02:12:27 

Maliniak

Użytkownik

Jakie problemy dokładnie się pojawiają? Bo jest tak jak mówił ci znajomy. Domeny przenosi się do innych operatorów szybko i łatwo. Wielu moich znajomych w ostatnim czasie robiło podobne roszady i nie pojawiały się żadne utrudnienia. Gdybyśmy rozmawiali pare lat temu to byłbym w stanie uwierzyć i nawet wiedziałbym jak rozwiązać problemy ale dziś...
#2016-08-26 05:03:13 

Lajkonik

Użytkownik

Cześć, chciałbym założyć stronę, ale zastanawiam sie nad domeną. Jakie są najtańsze?
#2016-08-26 05:13:49 

Maliniak

Użytkownik

Najlepsze nie zawsze znaczy najtansze domeny pl dla mnie zawsze pozostaną najlepsze niekoniecznie z pobudek patriotycznych, ale dla strony o polskiej treści takie adresy sa po prostu najlepsze. Łatwo wpadają w ucho, adres jest bardziej chwytliwy i łatwiejszey do zapamiętania. Pozdrawiam.
#2016-08-26 07:45:25 

Lajkonik

Użytkownik

Okej dzięki, jest w tym sporo racji. A ceny hostingu? Jak to obecnie wygląda bo oferty które narazie widziałem niby są lepsze niż dawniej ale wydaje mi się że można lepiej trafić.
#2016-08-26 09:36:21 

Maliniak

Użytkownik

Zależy gdzie szukasz. Ogólnie rzecz biorąc ceny hostingu wedle moich obserwacji spadały w jednostajnym tempie i wydaje mi się że nadal tak będzie bo technika cały czas się rozwija, pojawiają się nowe rozwiązania serwerowni i przechowywania danych które upraszczają procesy i zwiększają mozliwosci. Nie wiem za bardzo co masz na myśli mówiąc „ceny” podaj konkretną wartość i parametry to ci powiem czy to duzo czy mało.
#2016-08-26 10:32:19 

jojoba

Użytkownik

Łatwo się z tobą zgodzić bo po cenach obecnie polecanych hostingów widać jak wielki skok technologiczny został wykonany. Pamiętam jak dawniej pojecia takie jak hosting, domeny itd były wszystkim tak odległe. Mało kogo było stać na własną stronę, mało kto w ogóle miał internet.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015