#2016-08-19 06:43:39 

Słoneczko

Użytkownik

Cześć! Często robicie w swoim mieszkaniu remonty, naprawiacie coś, wymieniacie? Robicie to sami czy dzwonicie po fachowca? We mnie ostatnio obudziła się taka dusza majsterkowicza. Stało się to po tym, jak przeczytałam gdzieś w internecie o triku z kartką papieru, za pomocą której możemy sprawdzić szczelność drzwi i okien. Moje nie są w stu procentach szczelne. Przyznam, że byłam w szoku odkrywając to. Będę musiała je teraz uszczelnić. A w Waszym domu jak jest? Pozdrawiam.
#2016-08-19 08:32:40 

ArtemK

Użytkownik

Będę musiał poczytać o tej sztuczce z kartką papieru bo tak z ręką na sercu przyznaję się, że nigdy się nie interesowałem tym czy moje okna są szczelne czy nie. Niby powinienm to odczuć w temperaturze panującej w domu, ale nie należę do zmarźluchów i jak dla mnie w moim domu jest okay.
#2016-08-19 08:47:06 

Minka

Użytkownik

Ja jedyne co ulepszam, to siebie. To spraw natury majsterkowicza jest mój chłopak. Ja zaś skupiam się na ulepszaniu swojego wnętrza, rozwoju i życia na każdej płaszczyźnie. Remonty są totalnie nie dla mnie, nie znam się na tym i nawet nie chcę udawać przed nikim, że jest inaczej.
#2016-08-19 09:47:00 

escapeON

Użytkownik

Mi o tym triku powiedział producent uszczelek do okien, jak uszczelniał okna w domu mojego przyjciela. Okazało się, że i moje są nieszczelne. Zatem uszczelka w ruch i jednym działaniem zrobiłem bardzo dużo dla mojego mieszkania, zdrowia i rachunków jednocześnie.
#2016-08-19 12:18:59 

Lajkonik

Użytkownik

U mnie okna są w porządku, za to drzwi nie. Wciąż szło od nich takie przenikliwe zimno. Nie przeszkadzało mi to, ale jak mój kumpel kupował uszczelki do drzwi zewnętrznych to i ja spontanicznie poszedłem za jego przykładem i nareszcie uszczelniłem swoje drzwi. Zdaje się, że żyje się teraz lepiej ;D.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015