#2016-08-10 05:39:30 

Ogar

Użytkownik

Cześć wszystkim. Chcę kupić automatyczną kosiarkę do ogrodu i zastanowiła mnie kwestia zużycia energii. Czy rzeczywiście można tak dużo zaoszczędzić? Proszę o odpowiedzi bo słyszałem bardzo dużo różnych informacji, a pomysł nabycia takiego urządzenia bardzo mi się podoba i pozwoli uniknąć koszenia za którym nie przepadam ;]. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
#2016-08-10 06:43:09 

frankowiczka

Użytkownik

Bardzo dobry pomysł bo korzystanie z takiej kosiarki to naprawdę duża wygoda i oszczędność czasu a do tego energii. U mnie zwykle kosiło się kosiarką elektryczną, ogród nie jest zbyt duży ale zauważyłam że płacę niższe rachunki od kiedy korzystamy z automatycznej. Wydaje mi się że jeszcze nie rozglądałeś się w modelach bo masz dokładnie w specyfikacji rozpisane jakie jest zużycie i można łatwo policzyć ile kosztuje użytkowanie, pozdrawiam.
#2016-08-10 07:20:40 

Ogar

Użytkownik

Jeszcze nie przegladalem ncizego konkretnego, a jesli juz bede sie decydowal to gdzie polecasz szukac?
#2016-08-10 08:55:24 

frankowiczka

Użytkownik

Tu masz bardzo dobry sklep: http://www.agrotech-poznan.com.pl/kosiarka-automatyczna-automower.html kupowałam tam miedzy innymi wlasnie swoja kosiarke i polecam kazdemu bo ceny mają bardzo konkurencyjne, a asortyment szeroki i jakości z górnej półki. Jeżeli bede mogla w czyms pomoc to pisz tutaj albo na priv.
#2016-08-10 11:11:48 

KrólPodziemia

Użytkownik

Też polecam ten sklep bo jest to jeden ze starszych i bardziej renomowanych dystrybutorów sprzętów ogrodowych w naszym kraju. Kupiłem tam swoją pierwszą kosiarkę, która mam do dzisiaj :D. Co do kwestii automatu to zuzywa mniej energii już przez sama swoją wagę. Wszystkie te ramy i rurki potrzebne do prowadzenia urządzenia przez człowieka są zbędne, a system działa o wiele wydajniej i dokładniej niż najlepszy ogrodnik. Pozdrawiam.
#2016-08-10 11:38:43 

Ogar

Użytkownik

Bardzo dziękuję za wypowiedzi i pomoc. Słyszałem opinie o tym sklepie, a nawet czytałem wzmianke w jakims magazynie, ale zupełnie o nim zapomniałem. Nie wiedziałem nawet ze prowadza sprzedaż automatów. Jutro obgadam z zona jaki kolor bedziemy chcieli :P. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
#2016-08-10 13:34:45 

KrólPodziemia

Użytkownik

Zrób żonie prezent. Jak ja bym z moja zaczal obgadywac kolory to pewnie trwałoby to tydzień.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015