#2016-08-04 23:27:37 

Ogar

Użytkownik

Witam Was serdecznie, Drodzy Forumowicze! Prowadze mala hurtownie i chciałbym zmienic oprogramowanie sprzedazowe. Do tej pory używałem prostego gotowca. Gotowy program sprawdzal sie na początku mojej dzialalnosci, teraz jednak gdy wiele rzeczy sie rozrosło wydaje mi sie, ze potrzebowałbym bardziej zindywiduazlizowanego, dostosowanego do moich potrzeb programu. Szukam kogos, kto mi w tym pomoze, doradzi i najlepiej stworzy taki program dla mojej hurtowni. Wiem, ze sa firmy, ktore sie tym zajmuja, ja jednak nie mam rozeznania, dlatego prosze Was o porady.
#2016-08-04 23:56:02 

escapeON

Użytkownik

Siemano ;) Bardzo serdecznie polecam Ci firme Jantar!!! Firma ta moze pomoc przedsiebiorcom praktycznie na każdym etapie: od analizy, wyboru sprzętu przez usługi programistyczne, wdrożenia, szkolenia po wsparcie techniczne i międzynarodowy hot-line. W ofercie program sprzedażowy do obslugi sklepow i magazynów.
#2016-08-05 01:55:46 

Rachmistrz

Użytkownik

To jest generalnie fajna sprawa, takie magazynowe systemy informatyczne niesamowicie usprawniają funkcjonowanie magazynów oraz zarządzanie nimi.
#2016-08-05 03:25:16 

Ogar

Użytkownik

Wszystko brzmi cudownie, ale czy tworzą programy pod indywidualne potrzeby i zamówienia klientów czy maja jakas tam swoja baze, z ktorej wybieraja taki, ktory jako tako pasuje? Bo cos takiego to mnie nie interesuje
#2016-08-05 05:39:12 

Rachmistrz

Użytkownik

Nie, nie... w razie potrzeby taki program do sklepu jest obudowywany dodatkowymi modułami oprogramowania np dla magazynów, w zaleznosci od potrzeb. W elastyczny sposób mozna porzerzyc funkcjonalnosc takiego programu.
#2016-08-05 06:07:45 

escapeON

Użytkownik

Jest tez mozliwosc doboru odpowiedniego autorskiego programu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Ja tam im zaufałem i jestem zadowolony po dzis dzień ;)
#2016-08-05 09:01:46 

Ogar

Użytkownik

Przedzwonię do nich i zobacze, co mi zaoferują. Dzięki za dyskusję!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015