#2016-08-04 08:50:04 

frankowiczka

Użytkownik

Cześć wszyscy. Weźcie mnie ratujcie. Powiedzcie, że jeszcze się da ratować. Organizuję taką małą imprezę dla ludzi z pracy i znajomych. Miał być jeden dj ale nie wypalił i teraz jest kicha. Szukam kogoś kto może mieć wolny termin. Wszędzie gdzie dzwonię to odpadają. A ja przecież nie będę tym ludziom puszczała muzyki z radia albo z mojej kolekcji płyt (niezbyt okazałej swoją drogą). Polecicie kogoś z kim jeszcze się mogę skontaktować? Będę niezwyke wdzieczna za wszystkie wasze propozycje i wszystkie na pewno wezme pod uwagę, bo nie mogę dać przecież takiej klapy przed znajomym, których specjalnie zaprosiłam
#2016-08-04 10:45:41 

Ogar

Użytkownik

jak najszybciej wbijaj na strone http://www.djlight.pl/oferta/imprezy-firmowe-eventy/ i zobacz czy coś takiego Ci się podoba. Jak tak, to dzwoń do nich czym prędzej a może się okaże, że mają wolny termin. To są ogólnie bardzo dobrzy ludzie i podejrzewam, że postaram się zrobić wszystko, żebyś była zadowolona z tego, c dla Ciebie przygotują. Tylko no mówię musisz się pospieszyć, bo może być ciężko z terminem. Zwłaszcza jak mówisz, że to ma być dość niedługo jakoś to już w ogóle.
#2016-08-04 11:15:56 

frankowiczka

Użytkownik

Super! Mają wolny termin! A możesz mi jeszcze coś więcej o nich powiedzieć? Bo zamówiłam też wodzireja jak przeczytała, że też można. To co mi tam niech się ludzie bawią. Jakie są imprezy z nimi, jaka muzyka i ogóle jakie wrażenia? Coś więcej dasz radę mi o nich napisać?
#2016-08-04 11:39:17 

Ogar

Użytkownik

No ogólnie to mogę Ci powiedzieć, że ci ludzie sa naprawdę świetni. Skoro masz ich obu to impreza na sto procent będzie udana i nikt się nie będzie tam nudził, to możesz mieć zagwarantowane.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015