#2016-08-03 21:12:36 

Rachmistrz

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam tartaku, któremu mógłbym zlecić pewne prace, związane z wykarczowaniem pewnego lasu. Na wszystko rzecz jasna mam papiery. To sporo ziemi, ojcowizna i chciałbym wykarczować sporą przestrzeń. Najlepiej żeby to był jakieś wysokiej jakości mobilny tartak. Czy ktoś tutaj na forum zna taką firmę? Do której mógłbym się zwrócić? Najlepiej z Wielkopolski ;) PRsoiłbym Wam o namiary na taką firmę, bo od dłuższego czasu szukam i nic z tego. Pozdrawiam i z góry dziękuję!
#2016-08-03 23:37:31 

Ogar

Użytkownik

Tak się składa, że mogę Ci w tym pomóc ;) Jakiś czas temu kontaotwałem się z jednym profesjonalnym tartakiem w sprawie obróbki drewna. Możesz sprawdzić ich ofertę tutaj: http://tartak-olida.pl/obrobka-drewna.html bardzo fajna i rzetelna firma. Szybko wywiązali się ze zlecenia, mają bardzo nowczesny sprzęt i faktycznei takie prace idą im raz dwa.
#2016-08-04 01:49:54 

KrólPodziemia

Użytkownik

Super, że wszedłem akurat w ten temat bo mam praktycznie identyczny problem jak kolega – muszę koniecznie coś wykarczować i pasuje skontaktować się z jakąś profesjonalą firmą. Może akurat będą mieli terminy, bo zależy mi na czasie.
#2016-08-04 03:59:48 

WAWAon

Użytkownik

Ja też kontaktowałem się z tą firmą. Potrzebowałem wysokiej jakości tarcicy i akurat wpadłem na ich ofertę i opis działalności tutaj: http://tartak-olida.pl/tarcica-iglasta.html ;) musze przyznać, że jestem bardzo zadowolony z ich usług, bo akurat potrzebowałem tarcicę iglastą struganą, a Panowie bardzo szybko wywiązali się z umowy i dostarczyli mi jej .
#2016-08-04 06:59:30 

chorwatka

Użytkownik

Ta firma też zostanie przeze mnie odnotowana ;) akurat mam też problem z małym laskiem niedaleko swojej działki i chciałabym go w nieodległej przyszłości wykarczować. W sumie to nie myślałam, żeby wcześniej napisać o forum i dopytać.. pytałam po znajomych ale nikt akurat nie kojarzył żadnej firmy, która mogłaby się tym zająć. A tu proszę.. jak ładnie mi się nasunęła ta firma ;D
#2016-08-04 09:13:58 

Surykatek

Użytkownik

Pamiętam jak kiedyś mój tata prowadził gospodarkę rolną i sporo było takich prac fizycznych.. teraz się wszystko zmieniło
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015