#2016-07-29 07:33:04 

Ogar

Użytkownik

Cześć. Chciałem założyć temacik o przydatnych narzędziach i elementach w domu, których nie da się zastąpić. Niebawem startuję z remontem, sprawdzę sobie czy o wszystkim pamiętałem. Coś już tam sobie kupiłem, ale nie wiem czy wszystko. Więc podzielmy się wspólnie informacjami tym co jest niezbędne w każdym domu.
#2016-07-29 10:24:36 

Solidna

Użytkownik

Witaj. Z perspektywy kobiety wiem, że niezastąpiona w każdym domu okazuje się…kobieta :D a tak na poważnie już to nie wyobrażam sobie domu bez instalacji sanitarnych. Dla mnie dom bez dobrze przystosowanej do użytkowania łazienki to nie dom.
#2016-07-29 12:17:29 

escapeON

Użytkownik

Tak samo jak facet w każdym domu jest niezastąpiony ;D, jak dla mnie dobry i przydatny jest grzejnik płytowy, dodatkowo wziąłbym pod uwagę zainstalowanie dobrego bojlera na wodę. Wydaje mi się, że w nowoczesnych mieszkaniach i domach miejsce powinno znaleźć się również na specjalne urządzenia z czujnikami czadu. Co jak co, ale takie urządzono kosztuje niewiele, a może pomóc. U mnie w rodzinie doszło jakiś czas temu do pożaru – wszystko poszło z dymem, dlatego teraz zwracam na to szczególną uwagę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015