#2016-07-27 06:37:12 

frankowiczka

Użytkownik

Czeka mnie remont kuchni, a że mam chwilę wolnego czasu, chciałam sprawdzić co teraz jest w modzie.
#2016-07-27 09:04:59 

chorwatka

Użytkownik

Obejrzyj sobie panele ze szkła z nadrukowanymi rożnego rodzaju motywami. To jest teraz bardzo trendy. Jesli interesowałoby Cie wykonanie takiego nadruku na panelu do kuchni albo do łazienki to mogłabym podsunąć Ci adres firmy, ktora zajmuje się sprzedażą tanich paneli szklanych (F2). Oni maja przeogromny wybór motywow i co bardzo wazne, sama ustalasz jakiego rozmiaru ma byc panel, kadrujesz sobie wybrane zdjecie i od razu masz kalkulacje ceny. Możesz wybierac pomiędzy wersjami z naklejką i laminowanymi na goraco na szkle hartowanym.
#2016-07-27 11:39:43 

frankowiczka

Użytkownik

O super, a jakie mają motywy do wyboru? Bo mi strasznie podobają się czarno-białe fototapety z pomostami, mostami, kładkami i innymi tego typy obiektami. Jeśli mają coś takiego, to śmiało możesz podrzucać adres. Głównie chodzi mi o to, żeby dekoracja była czarno-biała, bo tak właśnie chcę urządzić kuchnię.
#2016-07-27 12:17:52 

chorwatka

Użytkownik

A interesuje Cie coś takiego, jak fototapeta most wiszący . Oni maja mnóstwo, setki jesli nie tysiące róznych zdjęć i grafik, które mogą nadrukować na fototapecie czy właśnie na wspomnianym panelu, takze na pewno cos ciekawego znajdziesz. Mozesz sobie wybrac opcję druku w czarno-bieli lub w kolorze. Jak cos, to podesle Ci linka w wiadomości.
#2016-07-27 14:15:41 

frankowiczka

Użytkownik

Wielkie dzięki. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015