#2016-07-08 03:32:01 

Solidna

Użytkownik

Witajcie dziewczyny, czy moglybyście polecić kilka sprawdzonych produktów zdrowej żywności. Chciałabym na jakiś czas przejść na zdrowszą dietę, potrzebuję informacji co warto stosować.
#2016-07-08 05:38:30 

frankowiczka

Użytkownik

Cześć. W zasadzie polecam wszystko, co znajdziesz w sklepach. Fajnie, że dostępna jest dziś zdrowa żywność online można zamawiać bez wychodzenia z domu, to mnie cieszy najbardziej. Z produktów polecił bym cukier brzozowy ze sklepu online. W stacjonarnych sklepach w zasadzie trudno go dostać. Może niektórzy umieją całkowicie zrezygnować z cukru, ja niestety nie umiałam, ale ksylitom okazał się najlepszym zamiennikiem.
#2016-07-08 08:04:11 

jojoba

Użytkownik

Witajcie. Jeśli chodzi o mnie, to ja akurat poleciłabym wszelkie produkty bezglutenowe sklep internetowy, z którego korzystam oferuje wiele produktów pozbawionych glutenu ku mojej uciesze. Mnie osobiście bardzo przypadł do gustu również zdrowotny amarantu, tutaj można go kupić https://sklepnaszezdrowie.pl/pl/blog/Najwyzszej-jakosci-amarantus-sklep-internetowy-Nasze-Zdrowie/4 . Jak dla mnie jeden z najbardziej podstawowych produktów żywieniowych, które mają doskonały wpływ na organizm.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015