#2016-07-07 04:00:07 

chorwatka

Użytkownik

hej dziewczęta, czy nosicie czasem bieliznę erotyczną? Powiedzcie mi czy to jest wygodne? Podoba mi się wiele szalonych krojów, ale nie wiem, wyglądaja jakoś tak jakby miały się tu i tam wpijać i uciskać. Ja lubię nosić luźne fasony i nie jestem przyzwyczajona. Jak to jest?
#2016-07-07 04:49:57 

Solidna

Użytkownik

nie ma nic bardziej wygodnego, niż kusząca bielizna dla kobiet. Uwierz mi, ze spojrzenie twojego partnera rozwieje wszystkie wątpliwości;)
#2016-07-07 07:41:15 

Słoneczko

Użytkownik

Kiedy kupowałam pierwsze gorsety też się zastanawiałam, np. czy dam radę w tym oddychać.;D ale są super. Bardzo wygodne. Nic nie uwiera i nawet przeciwnie, ciało po prostu nabiera lepszy kształt, modeluje się. Nie ma co ukrywać go pod luźnymi fasonami, na pewno masz czym się pochwalić i warto to zrobić. Wiem, że wygodną bieliznę ma Lolitta, bo to może też zależy od producenta. Ja nigdy nie trafiłam na coś niedopasowanego.
#2016-07-07 08:28:26 

Solidna

Użytkownik

pamiętam jak kupowałam sobie seksowny pas do pończoch i moja koleżanka była bardzo zdziwiona, że to w ogóle da się nosić gdzieś poza magazynami i reklamami, modelkami.;p serio, wypróbuj, a zobaczysz, że jest ok.;) a ty jesteś wtedy bardziej kusząca i czujesz się i piękna, i jest ci wygodnie.;) ale pewnie koleżanka ma rację i to kwestia sprawdzonego producenta, więc kupuj tam, skąd znasz jakieś dobre opinie. Jeśli materiał jest zły może i bielizna jest jak koszmar, nie spełnienie marzeń…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015