#2016-07-05 04:41:21 

frankowiczka

Użytkownik

Mam takie pytanie. Szukam ekipy budowlanej która jest mi przerobić kilka rzeczy. Wszystko co trzeba załatwić, zezwolenia i zmiany w projekcie są już ogarnięte. Szukam tylko dobrego i sprawdzonego wykonawcy.
#2016-07-05 04:58:02 

jojoba

Użytkownik

Jakiś czas temu zatrudniałam ekipę do malowania ścian i kładzenia płytek. Mam gdzieś jeszcze rachunek od nich to postaram się znaleźć numer telefonu. Wpisz sobie w wyszukiwarkę frazę remonty Poznań i zobacz wyniki wyszukiwania. Ja tak zawsze robię i sprawdzam opinie, jeszcze mi się nie zdarzyło trafić na jakiś dziwnych ludzi.
#2016-07-05 05:16:25 

Maliniak

Użytkownik

Osobiście polecam sprawdzić firmę Janer BUD. Jakiś czas temu szukałem specjalisty zajmującego się instalacjami elektrycznymi w Poznaniu i znajomy mi polecił właśnie tą firmę. Mogę powiedzieć tylko tyle, że fachowo. Wszystko od a do z.
#2016-07-05 07:35:52 

Lajkonik

Użytkownik

A można wiedzieć co takiego chcesz tam robić? Sam osobiście miałem kilka planów, ale nie mam pojęcia ile to załatwiania itp. Może nakreślisz mi temat bliżej.
#2016-07-05 09:27:57 

frankowiczka

Użytkownik

Chcę powiększyć dom. Powiększyła nam się rodzina i chcemy zrobić kilka zmian. Jeżeli chodzi o załatwianie to nie pomogę, mąż wszystko załatwiał ale jak uda mi się go dopytać co tam takiego było to na pewno napiszę.
#2016-07-05 10:45:38 

Nawa

Użytkownik

Ta firma, co to ją wczesniej ktos wymienił robi dobre remonty mieszkań Poznań to ich rewir. Wyslalam Ci na PW do nich kontakt, bys mogla się poorientować, co mogą Ci zaproponować i w jakich cenach. ;)
#2016-07-05 11:39:51 

Lajkonik

Użytkownik

Ahh myślałem że się dowiem czegoś ciekawego. Jak będziesz miała informacje to możesz wrzucić tutaj albo napisać mi na prywatnej wiadomości. Będę bardzo wdzięczny.
#2016-07-05 14:31:46 

frankowiczka

Użytkownik

Sprawa się wyjaśniła. Dzięki bardzo wszystkim za opinie. Jak tylko skończy się praca to postaram się wrzucić na forum opinie o firmie i zdjęcia. Może ktoś kiedyś będzie chciał skorzystać to będzie miał ułatwioną sprawę. A co do formalności to już napisałam do ciebie maila, także masz tam wszystko co udało mi się dowiedzieć. Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015