#2016-06-23 22:31:42 

Solidna

Użytkownik

Witam! Założyłam szkołę językową i potrzebuję zamówić trochę gadżetów, żeby zrobiło się o niej nieco głośniej :) Najlepiej, żeby były to gadżety w przyzwoitej cenie i żeby zapadały w pamięć. Co proponujecie?
#2016-06-24 00:35:38 

chorwatka

Użytkownik

Najlepiej chyba sprawdzą się gadżety promocyjne kojarzące się z nauką angielskiego takie jak notesy, teczki… ale fajne mogłyby być też np. torby bawełniane z logo Twojej szkoły :) Dość popularne są teraz pendrive’y z tego co mi się wydaje.
#2016-06-24 01:55:53 

escapeON

Użytkownik

A gdzie tak w ogóle zamierzasz się reklamować?
#2016-06-24 03:34:24 

Solidna

Użytkownik

W moim mieście będzie organizowana taka impreza, na której będą między innymi stoiska edukacyjne i na jednym z nich sobie zarezerwowałam miejsce.
#2016-06-24 04:21:27 

Nawa

Użytkownik

Oo, to mam pomysł na coś super oryginalnego! Napoje z etykietą z nazwą Twojej szkoły, logo czy co tam sobie wymyślisz :) Jest taka opcja na Bonnum.pl. Wydaje mi się że jak na taką okazje to pasuje jak ulał. Ale w sumie na tej stronce może też coś innego wpaść ci w oko, bo mają tam przeróżne gadżety. Podobały mi się tam jeszcze szczególnie reklamowe słodycze: lizaki, cukierki, gumy do życia itp. Mega fajny pomysł na reklamę <3 Mają też fajne kubki reklamowe o różnych kształtach i całkiem tanie jak na kubki. Nawet takie za parę złotych z tego co pamiętam ;)
#2016-06-24 07:08:09 

gigbitowiec

Użytkownik

Ze swojej strony dorzucić mogę jeszcze długopisy. Taki standard, ale jak ktoś się decyduje na wybór reklamowych długopisów z logo to zawsze ma pewność że dużo ludzi je dostanie i ze prawdopodobnie będą ich używac.
#2016-06-24 09:08:02 

Lajkonik

Użytkownik

Jaki jest sens kupowania kubków na gadżety? Takie kubki tylko potem stoją gdzieś w domu w koncie szafki i nikt na nie nie zwraca uwagi xd
#2016-06-24 10:32:40 

Ogar

Użytkownik

Ja dostałem dwa lata temu kubek od jednej z firm i jego design był na tyle fajny, że do tej pory pijam z niego kawę ;) Także to kwestia tego, żeby wygląd kubka był interesujący. Z resztą nawet jak kubek faktycznie stoi potem nieużywany w szafce to tak czy inaczej ,,obija” się czasem o oczy i zawsze w jakimś stopniu się jednak to logo zapamiętuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015