#2016-06-24 05:36:29 

Wanilia

Użytkownik

Chciałabym was prosić o polecenie niedrogiej wypożyczalni sprzętu dla narciarzy. Jestem w Poznaniu od niedawna a wyskoczył mi nagły wyjazd w góry ze znajomymi :). Można powiedzieć że to taka niespodzianka. Okazało się że mój stary sprzet sie nie nadaje a nie chce teraz robic sobie dodatkowych wydatków w postaci wlasnego sprzetu. Licze ze mi coś polecicie, za co bede bardzo wdzieczna, pozdrawiam.
#2016-06-24 06:06:39 

Maliniak

Użytkownik

Czesc, ja zwykle wypożyczam na Umultowskiej bo są świetnie wyposażeni i dbają o sprzęt, który jest regularnie serwisowany i wymieniany. Pod względem cen są bardzo konkurencyjni, ogólnie polecam. Trafiłem na nich przez przypadek bo porzebowałem porządnego roweru zeby odstresowac sie po pracy i w ten sposób tam trafiłem. Teraz aktywnie wypoczywam tak zimą jak i wiosną.
#2016-06-24 07:40:18 

Lajkonik

Użytkownik

Słyszałem od znajomego ze mają tam bardzo dobre rowery w niskich cenach. Tak z ciekawości jaki sobie kupiłeś i czy dobrze ci sie na nim jeździ?
#2016-06-24 08:18:29 

Maliniak

Użytkownik

Kupiłem Cube Acid, gdzies tu można go jeszcze znaleźć http://supersportowy.pl/11_cube. Bardzo fajny rower, nie mam z nim żadnych problemów a jeżdżę po mieście i leśnych trasach. Czasem naprawdę wyciskam z niego ile się da ale on nie zawodzi mnie nigdy :). To były chyba najlepiej wydane pieniadze w moim zyciu :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015