#2016-06-21 20:03:33 

Ogar

Użytkownik

Witam wszystkich! Właśnie rozpoczynam swoją własną działalność ale nieustannie pojawiają się problemy. Nie chce nawet ich wymieniać, bo jak narazie ze wszystkimi sobie poradziłem ale z tym co stalo się wczoraj mam powazny problem. Okazuje sie ze zamówiony wózek widłowy nie przyjdzie w terminie. Zamiast zrezygnowac i żądać pieniedzy zgodzilem sie na oczekiwanie. Jakos tak wyszlo no i co ja mam teraz zrobić? Myslalem zeby kupic drugi wózek i sprzedac którys jak juz bede mial dwa ale na tym nie watpliwie strace, macie jakies inne pomysly?
#2016-06-21 22:48:43 

chorwatka

Użytkownik

Skomplikowana sprawa. A nie mozesz teraz pojsc do firmy która zawaliła sprawe z wózkiem i powiedziec ze rezygnujesz?
#2016-06-22 01:40:26 

Ogar

Użytkownik

To sie wiaze z jeszcze inna sprawą, nie chciałbym tak robić. Eh.. los polskiego przedsiebiorcy.
#2016-06-22 03:10:18 

chorwatka

Użytkownik

Skoro tak to naprawdę nie wiem nic nie przychodzi mi do głowy.
#2016-06-22 04:33:38 

WAWAon

Użytkownik

Cześć, rozwiązanie jest bardzo proste i dziwie sie ze nie wpadłeś na nie, możesz przecież wynająć niedrogi wózek zanim nie dostaniesz swojego. Kilka razy korzystałem z firmy oferującej takie usługi na Śląsku i za każdym razem byłem zadowolony bo koszt wynajmu nawet na dłuższy czas jest o wiele niższy niż zakup wózka. Jakbyś miał pytania to pisz smialo, postaram sie odpowiedzieć, pozdrawiam.
#2016-06-22 07:17:42 

Ogar

Użytkownik

No ja mam magazyn pod Katowicami i jak sobie to przemyslalem to jest to idealne wyjście dla mnie. Jakbyś mógł dać jakiś namiar do tej firmy i mniej wiecej, z tego co pamiętasz napisać ile to kosztuje? Nigdy nie wypozyczalem zadnej maszyny wiec dobrze byłoby gdybym miał pewność że będzie sprawna i nic w niej sie nie zepsuje podczas uzywania.
#2016-06-22 08:41:18 

WAWAon

Użytkownik

Firma ma siedzibę pod Częstochową, ale organizują tani transport wózka pod wskazany adres. Tu link do strony: http://www.wozkiczestochowa.pl/ , na pewno znajdziesz tam cennik bo szczerze nie pamiętam ile płaciłem. Troche za duzo tych liczb w głowie mi sie tlucze, ale pamietam ze byly to symboliczne kwoty. W kazdym razie jakby nie patrzec Ty wyjdziesz na tym biznesie najlepiej. Wózki są porządne i w bardzo dobrym stanie, o awarie nie masz co się martwić. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015