#2016-06-08 00:49:22 

ArtemK

Użytkownik

Cześć. Znajdą się tu może jacyś miłośnicy sklejanych modeli plastikowych? Od jakiegoś czasu szukałem nowego hobby, bo mi się czasami straszne nudzi i teraz właśnie wpadłem na taki pomysły, żeby się zajęć sklejaniem takich modeli. Wiem, że to hobby dość czasochłonne i kosztowne, tego już się zdażyłem dowiedzieć, ale za to jakie satysfakcjonujące. Czy ktoś z Was też może się tym zajmuje? Jeśli tak, to chętnie przeczytam od Was wszystkie informacje, jakie macie na ten temat. Jakie modele najlepiej kupować, jak sklejać, jakim klejem. No i gdzie w ogóle mogę to kupować, jakei ceny są najlepsze dla danych modeli. Naprawdę się w to wkręciłem, więc chętnie przeczytam wszystko, co macie na ten temat do powiedzenia.
#2016-06-08 02:59:02 

Rachmistrz

Użytkownik

Siema, siema. Dobrze wiedzieć, że jeszcze jacyś ludzie są zainteresowani modelami. Ja też się tym zajmuję, ale mnie najbardziej interesują modele samochodowe. Tak mnie to pochłonęło, że już nie mam gdzie tych modeli chować, a żona łapie się za głowę, jak widzi, że kolejny model do domu przyniosłem. A na rynku tych modeli jest sporo, bo modelarzy przybywa. Kiedyś był zastój, ale teraz to wszystko znowu odżywa i się bardzo popularne robi. A modele kupować można teraz wszędzie, bo naprawdę jest ich tyle, że na każdym miejscu można je znaleźć.
#2016-06-08 05:57:10 

ArtemK

Użytkownik

A wiesz co, bo ja znalazłem taki sklep, jak sobie teraz szukałem. Dostępny jest pod adresem http://agtom.eu/ i tak się zastanawiam, czy warto tam kupować? Co Ty, jako już doświadczone modelarz możesz o nim powiedzieć? Te ceny, które oni mają, są tam dobre, fajne? Opłaca się?
#2016-06-08 07:52:28 

Rachmistrz

Użytkownik

Akurat znalazłeś mój ulubiony sklep modelarski. No jasne, że się opłaca. Oni mają tam duży wybór tych modeli i co tam wchodzę, to widzę coś zupełnie nowego i bardzo trudno jest mi się powstrzymać, żeby czegoś nowego nie kupić. Większość właśnie swoich modeli kupiłem właśnie tam.
#2016-06-08 08:34:21 

ArtemK

Użytkownik

To znaczy, że miałem nosa. :D Czyli ja też chyba już zacznę zamawiać. Mam nadzieję, że nie zbankrutuję. :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015