#2016-06-07 09:02:01 

Rachmistrz

Użytkownik

witam szukam sposobu na poprawienie mojego zycia seksualnego. Problem tkwi w tym że moje partnerki od zawsze skarżyły się na brak orgazmów. Nie wiem co mogę zrobic bo nieważne jak sie starałem to się nie udawało a moje zwiazku z tego powodu nie trwały zbyt długo.
#2016-06-07 11:01:35 

Ogar

Użytkownik

Nie przejmuj się kolego. Miałem podobnie aż do momentu kiedy w internecie wpadłem na ranking tabletek dla facetów. Przeczytałem bardzo dużo opinii o specyfiku XtraSize, który kupiłem i zacząłem brać. W ciągu paru dni poczułem sie o wiele lepiej, efekty powoli zaczynały być widoczne. Moja pewność siebie znacznie wzrosła, a jeśli chodzi o seks to zmiana jest nieporównywalna.
#2016-06-07 12:11:21 

KrólPodziemia

Użytkownik

Hej! Interesują mnie opinie o środku SizePower. Chciałbym go kupić ale potrzebuję pewności że zadziała i jest bezpieczny. Strasznie mnie ten problem frustruje, kiedyś nie było jeszcze tak źle ale w momencie kiedy postanowiłem budować trwały związek nieustannie mój kompleks daje o sobie znac.
#2016-06-07 14:14:47 

Solidna

Użytkownik

Miesiac temu znalazłam na forach opinie o Penilarge a ze moje zycie seksualne z pchlopakiem było troche nieudane to postanowiłam kupić i spróbować. Na efekty nie trzeba było długo czekać :). Najwazniejsze ze pozbylam sie tego ciaglego rozczarowania. W koncu oboje czerpiemy przyjemnosc ze zblizen i nie ma juz tego napiecia ze cos pojdzie nie tak albo znow sie nie uda
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015