#2016-05-31 05:08:57 

Solidna

Użytkownik

Witam wszystkich! Po 2 latach za granicą w końcu wracam do Polski i chciałabym od razu zrobić pozytek z zarobionych pieniedzy kupując fajne i modne ubrania :D. Nie mogę powiedzieć że nie zalezy mi na cenie ale przede wszystkich chce dostać coś dobrego gatunkowo i ładnego. W UK jest sporo niedrogich sklepów ale styl ubrań jakoś mi nie odpowiada, a tym bardziej wykonanie. Niedbałe zszycia i materiały cienkie jak chusteczki do nosa to standard, więc będę bardzo wdzięczna za wypowiedzi wskazujące dobre polskie sklepy. Pozdrawiam.
#2016-05-31 05:52:59 

chorwatka

Użytkownik

Jakich ubrań dokładnie szukasz, bo kolezanka powiedziała mi ostatnio o bardzo fajnym i niedrogim sklepie online gdzie kupiłysmy sobie skórzane kurtki, proszę: http://reyoung.pl/33-kurtki-damskie. Taką kurtkę chciałam miec zawsze a jak zobaczyłam cene no to pomyslalam ze grzechem byloby jej nie wziac. Jakosc jest naprawdę bardzo dobra, wykonanie też, a wygoda noszenia po prostu niesamowita.
#2016-05-31 06:01:26 

Solidna

Użytkownik

Kurtka na pewno mi się przyda, więc wielkie dzięki za namiary na sklep. Chciałabym do tego na pewno jakies spodnie, koszulki z kobiecymi motywami i może sukienki, coś lekko eleganckiego. Tak szczerze to dokładnie tego jeszcze nie sprecyzowałam bo nastawiłam się na branie tego co mi wpadnie w oko.
#2016-05-31 07:16:38 

Maliniak

Użytkownik

Mozna i tak ale ja swoją narzeczoną nauczyłem żeby się wcześniej zastanawiała bo nieprzymyślane zakupy zwykle kończyły się zasypaniem szafy przez ubrania które potem rozdawaliśmy rodzinie. Ale nie po to napisałem – znalazłem w tym sklepie bardzo fajne i niedrogie sportowe shorty dla mężczyzny i chciałem zapytać jakiej jakości mogę się spodziewać? Może ktoś kupował coś podobnego i napisze czy są to takie grubsze spodenki czy raczej cienkie?
#2016-05-31 09:38:47 

Nawa

Użytkownik

Cześć. Kupowałam tam coś takiego bratu. Są to normalnej grubości, porządne i wytrzymałe spodenki z dobrymi nadrukami które nie spierają się w praniu. Do biegania albo tenisa spisują się idealnie bo nie ogrnaiczają ruchów i są przewiewne.
#2016-05-31 11:57:50 

Maliniak

Użytkownik

Dzięki za odpowiedź, takich spodenek własnie szukam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015