#2016-05-25 03:41:57 

escapeON

Użytkownik

Szukam sprawdzonych informacji na temat sprzedaży internetowym. Zwracam się z prośbą o wskazówki do wszystkich tych, którzy obecnie lub w przeszłości zajmowali się tego typu handlem. Moje podstawowe pytania to: Jeśli już sklep internetowy to co w nim sprzedawać? Skąd wziąć oprogramowanie sklepu internetowego? Czy to się w ogóle opłaca?
#2016-05-25 03:50:13 

gigbitowiec

Użytkownik

Pytasz jak otworzyć sklep internetowy? Powiem ci tak. Już ładnych kilka lat robię w tej branży i nie ma jednego sprawdzonego sposobu. Produkt się liczy, powinien być oryginalny, ale nie szukaj na siłę. Wybierz coś, na czym się znasz możliwie szeroko i co cią interesuje. Lubisz militaria? Sprzedawaj sprzęt ASG. Lubisz robótki ręczne? Sprzedawaj swoje wyroby. Obecnie mam 3 sklepy i każdy prowadzę z pasji. Oprogramowanie najlepiej załatwić przez zewnętrzną firmę. A czy się opłaca? Mi tak, nie wiem jak innym.
#2016-05-25 05:09:36 

frankowiczka

Użytkownik

Ja zdecydowanie wyszłam na ogromny plus dzięki przejściu z moim sklepem do sieci. Wiesz, zyskujesz, bo masz klientów z całej Polski albo nawet ze świata. Do tego nic ci nie zalega na magazynie, bo w praktyce możesz kontrolować ilość w zależności od faktycznej częstotliwości zamówień. Oprogramowanie miałam od Aptus i bardzo ich polecam. Całą strona jest ich autorstwa, a obecnie zawsze są gotowi mi pomagać w modyfikacjach i reklamie.
#2016-05-25 07:52:54 

Minka

Użytkownik

Też jestem zwolenniczką zakupów online i to zarówno jako klientka, jak i jako przedsiębiorca. Moim zdaniem trzeba iść z duchem czasu i skończyć z chodzeniem od galerii do galerii w poszukiwaniu niewiadomo czego. Najszybciej i najwygodniej jest wpisać szukany produkt w internecie i spokojnie przeglądać propozycje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015