#2016-05-10 09:28:08 

Solidna

Użytkownik

Cześć Wszystkim ;) Szukam firmy, której mogłabym zlecić założenie ogrodu w Warszawie ;) Niestety nie mam czasu na to, żeby postarać się o ogródek jaki bym chciała, a słyszałam, że są firmy u których można takie coś zamówić ;) Pomożecie mi znaleźć taką firmę?
#2016-05-10 11:56:33 

chorwatka

Użytkownik

Jest firma, która zajmuje się projektowaniem ogrodów w Pruszkowie ale niestety nie znam dokładnie jej nazwy i namiarów, ale na pewno uda Ci się ją znaleźć ;) Pozdrawiam i życzę ogrodów marzeń, bo sama dużo nad nim pracuje i wiem ile to wyrzeczeń ;)
#2016-05-10 12:09:21 

Maliniak

Użytkownik

Polecam firmę firmakrzak.com zleciłem im usunięcie drzewa w Warszawie i poradzili sobie z tym raz dwa. Na ich stronie można też wykupić różne usługi, w tym właśnie zlecenie odnośnie zakładania ogrodów, projekty itp. Możesz dokładnie się przyjrzeć ich ofercie i się dowiesz wszystkiego co potrzebne ;)
#2016-05-10 14:37:00 

Solidna

Użytkownik

Fantastycznie! Dziękuję Ci bardzo gorąco za pomoc. Właśnie widzę, że oferują naprawdę fajne usług i czuję, że mogą naprawdę piękny ogród mi zaprojektować ;) Tak czy inaczej, serdecznie dziękuję raz jeszcze i idę dokładnie wczytywać się ich stronkę. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015