#2016-05-09 21:40:17 

Rachmistrz

Użytkownik

Witam wszystkich. Otworzyłem motel w starym budynku, jestem świeżo po remoncie i dowiedziałem się właśnie o obowiązku oznakowania miejsc w których jest niżej niż chyba 190 cm. Nie jestem pewien czy to dokładnie tyle ale to nie jest tak istotne gdyż wszędzie jest dużo ponad 2,5 metra, jedynie na schodach są 4 belki które są na wysokości 1,85. Wiem że to mało, ale decydowałem się nie usuwać ich bo nadają bardzo dużo uroku schodom, są bardzo bogato zdobione, a po ich wyjęciu byłoby troche dziwnie i pusto. W jaki sposób powinienem je oznakować aby nie psuć wystroju ale też uczynić zadośc przepisom. Pozdrawiam.
#2016-05-10 00:01:41 

Solidna

Użytkownik

Chyba nie da się uniknąć wyraźnego i rzucającego się w oczy oznaczenia. Rozumiem w jakiej kropce się znajdujesz, niska belka musi być widoczna, ale oznaczenie nie powinno psuć wystroju, ciężka sprawa i nic poza cienką taśmą nie przychodzi mi na myśl.
#2016-05-10 02:17:03 

chorwatka

Użytkownik

Cześć! Przepraszam że się wciskam w temat ale bardzo potrzebuję namiarów na sklep w którym dostanę taśmę na której mozna coś nadrukować, logo firmy, napis lub coś takiego. Dodatkowo przydałaby mi się folia ochronna również z opcją nadruku. Wiecie może jaka firma zajmuje się takimi usługami? Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
#2016-05-10 03:41:46 

Ogar

Użytkownik

Tobie jak i koledze od hotelu polecam sklep Euro Tape, bo mozna tam dostac wszystkie możliwe typy taśm w dobrych cenach. Pozdrawiam i powodzenia.
#2016-05-10 06:22:32 

chorwatka

Użytkownik

Dzięki bardzo, taśmę z nadrukiem znalazłam, ale folii z nadrukiem niestety nie, mógłbyś pomóc wrzucając link?
#2016-05-10 09:20:20 

Ogar

Użytkownik

Trzymaj, http://www.euro-tape.pl/category/professional/folie-ochronne/ . Kiedyś zamawiałem taką taśmę i była bardzo dobra, bo przy ściąganiu schodziła bardzo dobrze nie zostawiając śladów ani kleju, a w czasie transportu bardzo fajnie chroniła przed otarciami i zadrapaniami.
#2016-05-10 10:42:54 

chorwatka

Użytkownik

Dziekuję, buziaki :*
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015