#2016-04-29 05:10:47 

Solidna

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów ;) Szukam pomocy, otóż chcę kupić jakieś młodzieżowe meble swojemu synowi do pokoju ;) Wiem, że jest co prawda wiele sklepów, gdzie są wystawy i ogólnie można oglądać meble online, ale na żaden sklep nie mogę się zdecydować. Uznałam, że napisanie tematu na forum i poproszenie Was o pomoc może przynieść dobre rezultaty i polecicie mi coś ;) Proszę, mogę na Was liczyć?
#2016-04-29 05:28:14 

chorwatka

Użytkownik

Ja niedawno kupowałam niedawno nowoczesny zestaw mebli młodzieżowych, bo mój syn uznał, że jego stare meble się już do niczego nie nadają i jego pokój wygląda jak dla emeryta ;P Nie pamiętam jednak dokładnie jaki to był sklep, ale jak tylko znajdę umowę i ulotkę to od razu napiszę ;)
#2016-04-29 08:06:19 

Rachmistrz

Użytkownik

Uff, dobrze, żę nie mamy w domu jeszcze takich problemów. Nasze dziecko ma 5 lat i póki co nie myśli o czymś takim i jest na etapie obserowania i uczenia się świata dookoła ;) Ale za kilka lat pewnie się zacznie..
#2016-04-29 10:30:15 

Ogar

Użytkownik

Najlepiej żeby Twój syn sam wybrał sobie meble, bo jeszze kupisz jakieś nieodpowiednie i potem będą problemy ;) Znam z doświadczenia, moja żona tak zrobiła i potem były tylko kłótnie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015