#2016-04-18 04:27:44 

Ogar

Użytkownik

Mam naturalną skłonność do psucia się zebów. Pomimo tego, że dbam o zeby, często je szczotkuje, użzywam dobrej jakości past i tak mam duże problemy z pruchnicą. Może znacie jakies naturalne sposoby by wzmocnić zeby?
#2016-04-18 05:58:01 

DodA

Użytkownik

Zęby to kości, więc może zwyczajnie masz jakieś niedobory wapnia. Jak klasyczne sposoby, czyli regularne mycie zębów nie pomaga to może też być jakaś przypadłość zdrowotna i bez dokładnych badań tego w żaden sposób nie sprawdzisz. Lepiej je zrób, bo raz dwa będziesz musiał chodzić do protetyka, żeby wstawiać sobie koronki lub implanty.
#2016-04-18 08:22:14 

chorwatka

Użytkownik

Dokładnie, jak masz jakieś większe problemy po prostu podpytaj swojego dentystę o przyczyny. Może to nie tylko próchnica, ale coś więcej. Możesz sobie też zrobić coś takiego jak panoramiczny rentgen zębów w Poznaniu są miejsca gdzie można zrobić takie zdjęcie. Na zdjęciu będzie od razu widać, czy jakiś ząb nie psuje się od środka. Zlecenie na takie zdjęcie dostaniesz też na bank przy wizycie u każdego dobrego ortodonty w Poznaniu, jak już wspomniałam nie ma problemu ze zrobieniem takiego zdjęcia, a i koszt jego wykonania nie jest jakiś olbrzymi, więc warto. Tym bardziej, że takie zdjęcie starczy ci do końca życia, przynajmniej tak słyszałam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015