#2016-04-13 05:40:24 

WAWAon

Użytkownik

Czy myślicie, że wyjazd nad jezioro może zastąpić taki wyjazd nad morze? Ja wiem, że zawsze to inny klimat, ale w tym roku mamy budowę i trochę krucho z pieniędzmi na duże wyjazdy. Jeżeli znacie jakieś fajne miejsca na spędzenia czasu to proszę o namiary :)
#2016-04-13 07:38:13 

gigbitowiec

Użytkownik

Poszukaj w wyszukiwarce jakiegoś fajnego ośrodka wypoczynkowego w pobliżu. Jest tego cała masa więc na pewno znajdziesz coś w twojej okolicy. Dzieciaki nie rozumieją dlaczego nie ma wakacji, więc warto załatwić im alternatywę na ten czas.
#2016-04-13 10:12:37 

Ogar

Użytkownik

Ja szukałem domków nad jeziorem i wtedy wpadłem na pewną stronę. Zobacz sobie tutaj na brzezina-agroturystyka.pl i zobacz co mają ciekawego w ofercie. Ja bardzo polecam, bo warunki są bardzo dobre i warto się tam wybrać jeżeli nie masz zbyt dużo gotówki na długie wypady.
#2016-04-13 11:27:38 

Rachmistrz

Użytkownik

Czy można liczyć w Wielkopolsce na wypoczynek nad jeziorem ? Wiem, że w okolicy jest sporo takich jezior tylko chodzi mi o fakt czy nie przyjeżdżają tam ludzie typowo na jeden dzień? Ja osobiście bardzo polecam tak spędzić kilka dni. Wychodzi fajnie finansowo szczególnie jeżeli ma się inne wydatki w tym czasie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015