#2016-04-12 05:53:01 

Rachmistrz

Użytkownik

Cześć Wam. Z moją narzeczoną chodzi nam po głowie, żeby wyjechać gdzieś za granicą i coś odłożyć sobie pieniędzy, zobaczyć trochę świata itp. pomyślałem, że możemy jechać we dwoje. Ale nie wiem niestety czy jest taka szansa. Znacie jakieś oferty pracy w Holandii dla pary? Najlepiej żeby ktoś z Was serio był pewny co do tego, był tam itp.
#2016-04-12 08:31:34 

Ogar

Użytkownik

Mam dobrą nowinę. Jest praca w Holandii od zaraz i jak chcesz to wejdź w ten link: praca-w-holandii.com.pl znajdziesz tam oferty szybkich wyjazdów do pracy dla jednej osoby lub właśnie dla par. Razem z dziewczyną też mamy zamiar tam jechać i złożyliśmy formularz o pracę ;) Teraz oczekujemy co dalej :D
#2016-04-12 09:41:16 

Rachmistrz

Użytkownik

Fantastycznie! Jak widać, są jeszcze pomocni i uczynni ludzie na forum. Cieszę się, że tu napisałem i dostałem taką profesjonalną pomoc ;) Mam nadzieję, że i nam się uda wyjechać.. we dwoje o wiele raźniej i może uda się przetrwać trudy takiego wyjazdu i ciężką pracę. Dziękuję za szybką pomoc i kto wie.. może uda się spotkać właśnie na miejscu, jak wszyscy dostaniemy się do pracy i bezpośrednio poznać ;) Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015