#2016-04-12 05:53:15 

Rachmistrz

Użytkownik

Witam serdecznie. Słyszeliście moze o komiksie Biblia? Kiedyś w wiadomościach widziałem jakiś reportaż na ten temat, ale w ogóle mnie to nie zainteresowało. Dziś mój synek podrósł i tak się złożyło że jest wielkim fanem komiksów. Czyta najróżniejsze od tych o superbohaterach po klasyki. Religia zawsze zajmowała ważne miejsce w moim domu więc pomyślałem że może nadszedł już czas, żeby zainteresować go tym co naprawdę ważne. Czy wiecie gdzie taka biblia jest jeszcze dostępna?
#2016-04-12 06:41:20 

Nawa

Użytkownik

Ten temat jest mi znany, nawet jak byłam parę lat temu na nauczkach przedmałżeńskich to ksiądz jako ciekawostkę przyniósł ten komiks. Bardzo mi się podobał, rysunki są bardzo klimatyczne i świetnie oddają emocje tych wydarzeń. Niestety nie wiem gdzie można to dostać a sama z chęcią bym sobie kupiła.
#2016-04-12 08:34:35 

Solidna

Użytkownik

Cześć Wam. Zajrzyjcie tutaj: http://www.swietyjacek.pl/ . To bardzo dobra księgarnia chrześcijańska więc idę o zakład że będą mieli ten komiks. Jeśli chodzi o dostępność różych nawet mało znanych tytułów to nie ma dugiego takiego sklepu w naszym kraju. Polecam bo warto.
#2016-04-12 09:07:39 

Rachmistrz

Użytkownik

Jest! W dziale dla dzieci, chyba na 3 albo 4 miejscu od góry. Serdeczne dzięki za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015