#2016-04-06 07:08:23 

escapeON

Użytkownik

Szukam sali weselnej na ponad 100 osób - tyle oczekuję pomimo zaproszenia większej ilości i tu pojawia sie pytanie do Was, jakie miejsce jest najbardziej odpowiednie, cieszy się renomą i dobrą kuchnią weselną? Pozdrawiam
#2016-04-06 08:40:34 

chorwatka

Użytkownik

W zeszłym roku brałam ślub i miałam wesele tutaj: http://salabella.pl/index.php/strona/oferta/przyjecia-weselne/ . Salę znalazł mi starszy brat, który zrobił dokładny wywiad wśród znajomych i jednoznacznie padło na tę ofertę. Z wesela jestem bardzo zadowolona. Miejsce świetnie zlokalizowane, bardzo eleganckie i prestiżowe, z dobrym dojazdem. Co do kuchni to również nic nie mam do zarzucenia. Typowe polskie dania, dobrze doprawione i pięknie podane. Jedyne z czego jestem niezadowolona to że zestresowałam się pierwszym tańcem i trochę słabo mi wyszło ale to już inna sprawa ;)
#2016-04-06 11:07:07 

frankowiczka

Użytkownik

Słyszałam o tej firmie że organizują fajne wesela i mają jak na Warszawę niedrogie usługi cateringowe które cieszą się świetną opinią. Pomijając to ze jedzenie jest swieze i smaczne zauwazylam ze ludzie szczególnie chwalą nastawienie obsługi, ze kulturalna, pomocna i widać po niej zainteresowanie imprezą. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015