#2016-03-25 07:07:35 

WAWAon

Użytkownik

Witam mam pytanie. Ostatnio sie tak zastanawialem jak to jest.. czy lepiej zaufać jakiemuś lokalnemu ksiegowemu czy z papierami firmy zwrócic sie do duzej sieci ktora ma iles biur.. Jak uważacie? Ja sie osobiscie boje ze mnie po prostu oleja nie potraktują z należytą rzeetelnoscią bo mają za duzo klientow. a moze sa jednak dobzi bo mają dużo klientów. może skoro są duzi to znaczy że mają dostęp do najnowszych innowacji.. No więc sa za iprzeciw. A wyjak myślicie???
#2016-03-25 07:21:07 

KrólPodziemia

Użytkownik

Na to pytanie sie nie da tak prosto odpowiedzięc. Jak widać jest wiele czynników. Ale myśle ze wiecej argumentów jest za mimo wszystko. Zalęzy oczywiście jaka siec ale ja bym skorzystal.
#2016-03-25 08:26:22 

Ogar

Użytkownik

Ja sie zgadzam z kolegą wyżej nie masz się czym martwić. Ja korzystam z ich usług: http://www.taxhome.com.pl/ od kilku lat. zajrzyj sobie a stronę ogarniają wsystko wsyzstkie ksiegi itp. i ci powiem ze zawsze wszystko bylo zgodnie z przepisami zadnych zwrotow od skarbówki. żadnych problemów z klientami. wszystkie cyferki się zgadzają.
#2016-03-25 08:48:20 

ArtemK

Użytkownik

Tak dobre biuro rachunkowe możesz zanleźć wszedzie ale kiedy skorzystasz z sieciowki masz wieksze prawdobienstwo ze ksiegi beda prowadzone dobrze :) tak samo masz z doradcami finansowymi :) nie bez powodu te sieci sie rozrasataja nie bez powodu....
#2016-03-25 11:30:24 

chorwatka

Użytkownik

Ja jako kobiea ktura ma wykształcenie i doswiadczenie w ksiegowosci moge smialo powiedziec ze najlepiej mi sie pracowala w sieciach. zawsze byl pelen porządek w dokumentach, zawsze wszystko na miuejscu swietna organizacja pracy. wiadomo jak to bywa w takich malych firemkach troche gorzej. dlatego ja bym zawsze stawiala na duza siec
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015