#2016-03-17 10:49:53 

Solidna

Użytkownik

Zakładam ten wątek, bo sama już nie wiem co robić. Pół roku temu mąż stracił pracę. Wiadomo, cięcia kosztów w firmie, a w rezultacie redukcja etatów. Początkowo nie uważałam tego za nic szczególnie poważnego, ponieważ sama pracuję zawodowo i dzięki temu rodzina jest zabezpieczona finansowo. Ale mąż zamiast szukać nowej pracy (do czego go motywowałam) strasznie się załamał. Teraz nie robi niczego innego tylko się nad sobą użala, śpi do południa i rzadko wychodzi z pokoju. Na szczęście nie pije, ale ile taki stan może potrwać? Ratujcie, co robić?
#2016-03-17 11:22:56 

chorwatka

Użytkownik

Kim jest z zawodu, że nie może znaleźć nowej pracy?
#2016-03-17 11:49:55 

Solidna

Użytkownik

To nie jest problem tego rodzaju. On jest programistą, więc pracę by znalazł od ręki i to wysoce płatną. To zwolnienie chyba go tak przybiło i fakt, że to nie on utrzymuje obecnie rodzinę… sama nie wiem co o tym myśleć i jak to rozumieć. Mam go zaprowadzić do specjalisty? Tylko gdzie? Mieszkamy w Szczecinie.
#2016-03-17 12:41:57 

Nawa

Użytkownik

Może to już depresja? Przyda mu się wizyta u dobrego psychoterapeuty, który go zdiagnozuje, a jeśli to faktycznie depresja, to go z tego wyciągnie. Tylko się nie ociągaj z zapisaniem męża na wizytę, bo to poważna sprawa. Nieleczona depresja może się skończyć próbami samobójczymi. Problem może się wydawać błahy, ale dla chorującego taki nie jest.
#2016-03-17 14:04:39 

Rachmistrz

Użytkownik

My z żoną wizytowaliśmy w tym gabinecie (podaję linka do jego strony internetowej): http://lubikowska.szczecin.pl/. Pomoc pani psycholog była bardzo fachowa, słowo daje że ta pani zawsze trafia w sedno. Pomogła nam z żoną wypracować kompromis w paru sprawach. Także jeśli już ktoś się zdecyduje, to u niej będzie najefektywniejsza ta terapia małżeńska Szczecin jest dużym miastem i jest dużo takich poradni, ale z nich wszystkich ten gabinet jest naprawdę godny polecenia. Co do innych problemów to pani psycholog też się nimi zajmuje, widywaliśmy czasem dzieci w poczekalni. Ich rodzice byli raczej zadowoleni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015