#2016-03-16 02:32:26 

Maliniak

Użytkownik

Witam. Wiele lat temu, jak budowałem dom, wpadliśmy z żoną na pomysł, że chcemy mieć duże i nietypowe okna. No więc takie zamówiliśmy i teraz mamy. Są piękne, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, mamy przecież swój dom marzeń. Problem tylko w tym, że nigdzie teraz nie możemy dostać do nich rolet. Żaden rozmiar, co oczywiste, do nich nie pasuje, a firma, która nam robiła poprzednie razem z oknami, już teraz niestety nie istnieje. No i jesteśmy w kropce, bez rolety, odkryci przed całym światem za oknem. Co możecie nam doradzić, żebyśmy w tej sytuacji zrobili? Bo jednak bardzo chcielibyśmy te rolety mieć i móc się troszkę schować przed wzrokiem ludzi z zewnątrz. Odrobina prywatności to coś, czego nam bardzo potrzeba.
#2016-03-16 04:22:39 

Lajkonik

Użytkownik

No to wystarczy poszukać kogoś, kto zajmuje się robieniem rolety na wymiar. Myślę, że teraz nietrudno kogoś takiego znaleźć. A jak już robią, to bardzo profesjonalnie, więc jak już będzie je mieć, to spokojnie się schowacie przed ciekawskim wzrokiem ludzi z zewnątrz.

#2016-03-16 05:21:04 

Maliniak

Użytkownik

A nam się podobają bardzo rolety drewniane. Bardzo by nam takie pasowały do wystroju całego domu, bo w takim właśnie stylu mamy urządzone minimialistycznym, że takie rolety by były dla nas idealne. Da się to też zrobić i załatwić?
#2016-03-16 08:01:31 

Lajkonik

Użytkownik

Oczywiście, że się da. Zobacz sobie na tej stronie, jakie piękne rolety drewniane są teraz dostępne. Myślę, że bez problemu da się dogadać i takie też zrobić na wymiar. No i rzeczywiście, drewniane rolety mają taki swój niepowtarzalny urok, że nic więcej nie trzeba. Trzymam kciuki, żeby się udało.

#2016-03-16 10:38:44 

Maliniak

Użytkownik

Prawda? Dlatego właśnie tak bardzo nam na tych drewnianych zależy, bo bardzo ich chcemy. I damy się pokroić, żeby je mieć u siebie, niezależnie od kosztów, jakie nas czekają za to.
#2016-03-16 13:22:10 

Lajkonik

Użytkownik

No to jak koszty nie grają roli, to już w ogóle się nie macie czym martwić. Będzie zrobione dokładnie tak, jak sobie zażyczycie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015